Sukces uczniów z Andrychowa

22 grudnia 2018 17:45:15

  Sukcesy uczniów klas reklamy w konkursach zorganizowanych przez Caritas Dziecezji Bielsko-Żywieckiej.

  

Sukces uczniów z Andrychowa

  W środę 19. grudnia czworo uczniów CKZiU w Andrychowie osobiście odebrało w siedzibie Caritasu w Bielsku-Białej dyplomy i nagrody (vouchery na zakup książek w jednej z bielskich księgarni).

  Uczniowie z klas 2f, 3f i 1f uczestniczyli w dwóch konkursach organizowanych przez Wolontariat Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej, mających na celu uczczenie stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny.

  W pierwszym z nich należało wykonać krótki film, rejestrujący dowolną formę wydarzenia artystycznego związanego ze świętowaniem Dnia Niepodległości. W drugim konkursie trzeba było wykonać plakat promujący wśród dzieci, młodzieży i dorosłych wolontariat „Pomaganie jest fajne”.

  Nasza Szkoła „skosiła” konkurencję i otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie na wydarzenie upamiętniające 100. rocznicę Niepodległości.

  Film- reportaż, którego autorem jest  Alek Świdowski z klasy 2f, relacjonuje nasze szkolne obchody odzyskania Niepodległości (m. in. Spektakl „Panie Herzog – Polska Powstaje”, konkurs pieśni patriotycznej, ognisko patriotyczne, konkurs na mural i gadżety związane z tą rocznicą). Nagroda jest uznaniem dla całej społeczności CKZiU.

  Natomiast w konkursie plastycznym 2. miejsce zajęła Justyna Sitarz z klasy 3f, a Aleksandra Kasprzak z klasy 2f i Paulina Cebrat z klasy 3f otrzymały wyróżnienia.

  

Gratulujemy sukcesu naszym uczniom!

Opiekunowie szkolnego Koła „Caritas”:

ks. Wojciech Medwid i Małgorzata Majdak

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane