Kosmetyka w szkołach ZDZ nabiera rozpędu…

8 stycznia 2019 17:31:48

  W szkołach kosmetycznych ZDZ w Andrychowie, Wadowicach i Kętach uczą się nie tylko, jak dbać o dłonie, paznokcie i stopy, ale poznają również budowę i funkcję skóry, paznokci i włosów.

  

Kosmetyka w szkołach ZDZ nabiera rozpędu…

  W ramach zajęć uczennice ZDZ poznają elementy mody, stylizacji  i modelingu. Na zajęciach kosmetycznych w Andrychowie i w Kętach o plusach i problemach bycia modelką na światowym poziomie mówiła do przyszłych modelek Ola Dutka.

  To najlepszy przykład dziewczyny, która z Andrychowa wyjechała w świat podbijać Sydney, Mediolan czy Paryż. Najlepszym przykładem sukcesu jest jej okładka w prestiżowym magazynie mody FASHION.

Jarek Skupień, uznany fotograf-artysta stworzył ze stylistkami i modelkami ze szkoły ZDZ prawdziwe artystyczne obrazy.

- Takiej ekipy, to dawno nie miałem na sesjach, super dziewczyny - zwierza się Pan Jarek.

  Na zdjęciach Jarka Skupienia są: Zuzia Magiera, Nina Białończyk, Asia Gajczak, Gosia Madej, Iza Plucińska, Justyna Najbor, Wiktoria Fabia, Gabrysia Śliwa

  Dziewczyny brały udział w sesji karnawałowej eksponując sukienki karnawałowe Firmy Vachka – Chocznia. Fryzury wykonały uczennice Technikum Usług Fryzjerskich z Wadowic: Gabrysia Zalewska i Weronika Goryl

  Uczennice ZDZ z Regionalnych Mistrzostw Makijażu i Charakteryzacji w Bytomiu przyjechały  z sukcesami: I miejsce w tym konkursie zajęła Krystyna Jabłońska z I klasy Szkoły Policealnej w Wadowicach a III miejsce Natalia Koter z Liceum Kosmetycznego z Kęt

  Przygotowaniem uczniów do konkursu zajęła się i zajęcia w pracowni kosmetycznej  prowadzi  Kornelia Bednarek Widlarz,

- Myślę, że to dopiero początek tego, na co stać nasze dziewczyny. Szkoła daje im wiele więcej ponad podstawowy program nauczania, oprócz kosmetyki, pracują nad  stylizacja ubioru, wizerunkiem postaci, charakteryzacją, modelingiem - mówi Zofia Wanat, dyrektor Zespołu Szkół ZDZ w Andrychowie, szkoły w Andrychowie, Wadowicach i Kętach.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane