Medale „Primus Inter Pares” dla najlepszych uczniów w zakrzowskiej placówce

28 marca 2019 18:31:33

  Wręczenie medali, nagród i dyplomów uczniom osiągającym najlepsze wyniki w nauce odbyło się w trakcie uroczystej gali w Zakrzowie we wtorek 26 marca 2019 r. Laureatom towarzyszyli rodzice oraz nauczyciele i wychowawcy ze Szkoła Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego.

  

Medale „Primus Inter Pares” dla najlepszych uczniów w zakrzowskiej placówce

  Szkolni liderzy z zakrzowskiej podstawówki, a także z ostatniej klasy Gimnazjum otrzymali grawerowane medale pamiątkowe, a Wójt Gminy Szymon Duman przekazał każdemu z laureatów książki z serii poświęconej tematyce górskiej oraz dyplomy.

  Na uroczystości obecny był radny Województwa Małopolskiego Filip Kaczyński - aktualnie przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, a także przewodnicząca Rady Gminy w Stryszowie Magdalena Adamczyk.

  Jak podkreślił dyrektor szkoły Grzegorz Malinowski, w tym roku zostać odznaczonym tytułem „Pierwszy wśród równych” było niezmiernie trudno. Wybrani zostali najlepsi, którzy w pierwszym półroczu uzyskali średnią ocen znacznie powyżej 5,0. a także troje finalistów XXIV edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Nieznani bohaterowie, nieznane wydarzenia – Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948”.

  Jak się okazuje, dobrych i aktywnych uczniów w zakrzowskiej placówce nie brakuje, bowiem nagrodzonych zostało 16 uczniów:


Primus Inter Pares - Rok szkolny 2018/2019
1. Martyna Nowak
2. Aleksandra Talaga
3. Patrycja Mirocha
4. Małgorzata Kwartnik
5. Paweł Talaga
6. Wiktoria Goryl
7. Julia Kocańda
8. Martyna Gruszczyk
9. Natalia Malina
10. Milena Ostafin
11. Natalia Widlarz
12. Kamila Błasiak
13. Anna Godzik
14. Anna Worytko
15. Katarzyna Błasiak
16. Witold Herok

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane