Logistycy ZDZ z Andrychowa w Maladze

24 maja 2019 18:36:01

  Już od kilkunastu lat realizujemy praktyki zawodowe uczniów szkół zawodowych poza granicami naszego kraju. Najpierw to  były porozumienia realizowane między szkołą a np. włoskimi hotelami , potem, po wejściu Polski do Unii Europejskiej, realizujemy je ze środków Unii Europejskiej. Wysyłamy na praktyki zagraniczne wszystkich, którzy chcą i spełniają kryteria umożliwiające młodzieży bezpieczną prace i pobyt.

  

Logistycy ZDZ z Andrychowa w Maladze

  Praktyki zagraniczne ogromnie wzmacniają umiejętności zawodowe, językowe, łamią bariery mentalne, kulturowe, wzmacniają poczucie własnej wartości. Od kilkunastu lat są ważnym elementem programu nauczania i wychowania w naszych szkołach.

  Właśnie w Maladze przebywa kolejna grupa, tym razem uczniowie klas logistycznych z Andrychowa. Niektórzy z nich mieli podwójne szczęście, bo na praktykach zagraniczny są po raz drugi. Klaudia i Dominika byli już w Rimini we Włoszech, a teraz przyjechały do Malagi.

  Po powrocie podzielą się relacją z pobytu, który obfituje w bogate wydarzenia zawodowe, ale również turystyczne. Zwiedzili Granade, przed nimi inne miasta i okolice  Wybrzeża Costa del Sol  w Andaluzji.

  Młodzież bierze udział w projekcie „Europa dla nas – Staże zawodowe uczniów ZS Andrychów 2017”. W ramach projektu 3 tygodniowy pobyt, przygotowanie językowe , kulturowe, opieka wychowawcza, przelot samolotem, hotel w centrum miasta, wyżywienie, praktyki w zakładach pracy, kieszonkowe 300-400 euro - wszystko za darmo!

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane