Otwierają bibliotekę w Wadowicach. Nowe zasady funkcjonowania

4 maja 2020 14:42:25

  Od 6 maja 2020 wznawia działalność Wadowicka Biblioteka Publiczna. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników oraz pracowników wprowadzone zostaną nowe zasady korzystania z usług biblioteki.

  

Otwierają bibliotekę w Wadowicach. Nowe zasady funkcjonowania

  W pierwszym terminie zostanie uruchomiona Biblioteka Główna przy ul. Legionów 1 oraz Filia w Choczni. By zapobiec gromadzeniu się użytkowników wydłużone zostaną godziny działania Biblioteki Głównej WBP. Zwroty i wypożyczenia będą realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 (z przerwą techniczną na dezynfekcję 13.00-14.00)

   

Zwrot książek z Wypożyczalni dla Dorosłych, Oddziału dla Dzieci, Czytelni i Filii nr 2 (ul. Sienkiewicza) będzie miał miejsce w  budynku Głównym Wadowickiej Biblioteki Publicznej. 

Książki zwrócone poddawane będą dwutygodniowej kwarantannie.

   

  Obowiązywał będzie również brak wolnego dostępu do księgozbioru (książki podawał będzie bibliotekarz). W celu sprawnego wypożyczanie książek wskazane jest wcześniejsze ich zamówienie przez:

- system biblioteczny:  www.wadowice-wbp.sowwwa.pl

- adres mailowy:  zamowienia@biblioteka-wadowice.pl

- telefonicznie:  33 823 46 18

   

  Zgłoszone wcześniej zamówienia gotowe będą do odbioru w dniu następnym (przez 3 kolejne dni).Kompletowanie zamówień telefonicznych i mailowych uwarunkowane będzie dostępnością książek. Przypominamy, że do wypożyczenia książek konieczna jest karta biblioteczna.

   

Działalność Czytelni oraz pozostałych filii zostaje tymczasowo zawieszona.

 

Biblioteka funkcjonować będzie w ścisłym rygorze sanitarnym, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju opublikowanymi dnia 28.04. 2020 r.  Więcej informacji na stronie WBP i pod nr telefonu : 33 823 46 18.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane