Czytelnicze rekordy i otwarcie kolejnej bibliotecznej filii

8 maja 2020 23:03:11

 

Czytelnicze rekordy i otwarcie kolejnej bibliotecznej filii

  W poniedziałek 11 maja wznawia działalność kolejna agenda Wadowickiej Biblioteki Publicznej – Filia nr 1 na os. Kopernika. Godziny pracy placówki pozostają bez zmian, jednak od godz.13.00 do 14.00 przewidziano przerwę techniczną na dezynfekcję.

   

  Przypominamy też wieloletnim użytkownikom nieczynnej Filii nr 2 (ul. Sienkiewicza), że w Bibliotece Głównej mogą nie tylko zwracać wypożyczone pozycje, ale również korzystać z bogatego księgozbioru placówki.

   

  Jednocześnie jest nam bardzo miło poinformować, że zainteresowanie książką w dobie pandemii przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu dwóch dni od otwarcia Wadowicką Bibliotekę  odwiedziło  prawie 600 czytelników, którym wypożyczono ponad 1430 książek (dane z Biblioteki Głównej oraz Filii w Choczni).

   

  W tym miejscu dziękujemy naszym czytelnikom, że nawet w tym wyjątkowym czasie chętnie odwiedzacie naszą książnice! Dziękujemy też wszystkim, którzy stosują się do nowych zasad bezpieczeństwa, dbając tym samym o swoje i nasze zdrowie!

   

  Do zobaczenia w bibliotece! Liczymy na kolejne czytelnicze rekordy!

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane