Wybiorą radnego w Zagórniku

17 maja 2017 18:35:08

  W niedzielę 30 lipca mieszkańcy Zagórnika wybiorą radnego do Rady Miejskiej w Andrychowie, w miejsce zmarłego śp. Romana Prystackiego.

  

Wybiorą radnego w Zagórniku

  Po śmierci śp. Romana Prystackiego Komisarz Wyborczy w Krakowie Teresa Rak postanowieniem z dnia 2 maja br. stwierdził wygaśnięcie jego mandatu radnego. To postanowienie otworzyło drogę do przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Andrychowie.

   W dniu 10 maja br. Wojewoda Małopolski Józef Pilch zarządził przeprowadzenie wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Andrychowie oraz ogłosił Kalendarz Wyborczy.

  Do 22 maja do godz. 16.00  Komisarz Wyborczy przyjmuje zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego i zamiarze zgłaszania kandydatów na radnego.

  Natomiast do 20 czerwca do godz. 24.00 jest termin zgłaszania do Miejskiej Komisji Wyborczej w Andrychowie list kandydatów na radnego.

  Czas przeznaczony na kampanię wyborczą zakończy się 28 lipca o godz. 24.00.

  

  Mieszkańcy Zagórnika dokonają wyboru radnego w dniu 30 lipca. Lokal wyborczy będzie otwarty w godzinach od 7.00  do 21.00.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane