Targi Andrychów 2017

Kaczyński zajmie się wyborami

14 czerwca 2017 11:03:44

  Filip Kaczyński - radny Sejmiku Województwa Małopolskiego z Wadowic został Przewodniczącym Obwodowego Zespołu Samorządowego Prawa i Sprawiedliwości. Zespół odpowiada za przygotowanie PiS do wyborów samorządowych w pięciu powiatach: wadowickim, suskim, myślenickim, nowotarskim i tatrzańskim.

  

Kaczyński zajmie się wyborami

  Niedawno prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński powołał wojewódzkich koordynatorów ds. wyborów samorządowych. W Małopolsce tę funkcję objął poseł z Myślenic Jarosław Szlachetka. Teraz powołane zostały specjalne zespoły w każdym z sześciu okręgów wyborczych do Sejmiku Województwa Małopolskiego. W ich skład weszli przewodniczący struktur powiatowych oraz radni wojewódzcy PiS. Na czele zespołu w okręgu nr 4 stanął sejmikowy radny z Wadowic Filip Kaczyński.

- Przed nami bardzo wiele pracy. W 2018 roku wybory samorządowe, do których musimy się naprawdę dobrze przygotować. Obszar, który powierzono naszemu zespołowi obejmuje aż pięć powiatów. Zamierzamy być w każdej gminie, by rozmawiać z kandydatami na burmistrzów, wójtów i radnych. Ja osobiście cieszę się, że obdarzono mnie zaufaniem i mogę pracować na wierzę głęboko, spektakularny sukces Prawa i Sprawiedliwości w najbliższych wyborach samorządowych - mówi przewodniczący zespołu samorządowego Filip Kaczyński.

  
  W poniedziałek (12.06) odbyło się pierwsze po powołaniu zespołu spotkanie z działaczami Prawa i Sprawiedliwości. Do Wadowic zjechali członkowie PiS z całego powiatu wadowickiego, aby rozmawiać o planach na najbliższe wybory samorządowe.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane