Filip Kaczyński szefem PiS w Wadowicach

17 listopada 2017 09:26:18

  Radny Województwa Małopolskiego Filip Kaczyński został przewodniczącym Komitetu Terenowego Prawa i Sprawiedliwości w Wadowicach.

  

Filip Kaczyński szefem PiS w Wadowicach

  Wadowicki PiS ma nowego szefa. W środę, 15 listopada podczas zebrania wyborczego były poseł, a obecnie radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Filip Kaczyński został wybrany na nowego przewodniczącego partii rządzącej w Wadowicach. Jego kontrkandydatami byli radni powiatowi Marek Ciepły i Bożena Flasz, natomiast posłanka Ewa Filipiak nie ubiegała się o to prestiżowe stanowisko.

  Rok przed wyborami samorządowymi Prawo i Sprawiedliwość przeprowadza wybory w gminach i powiatach. Oprócz Wadowic w środę wybory odbyły się także w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie szefową została Halina Cimer i w gminie Brzeźnica, gdzie przewodniczącym komitetu został starosta wadowicki Bartosz Kaliński.

  
  Jak mówi przewodniczący wadowickiego komitetu Filip Kaczyński przyszły rok będzie niezwykle ważny dla lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości:

- Raz jeszcze bardzo dziękuję za zaufanie jakim obdarzyli mnie członkowie komitetu. Jako nowy przewodniczący obiecuję łączyć, a nie dzielić. Musimy zintensyfikować nasze działania i jako zjednoczona biało-czerwona drużyna doprowadzić do zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości w Wadowicach. Dlatego priorytetem dla nas są zbliżające się wybory samorządowe. Czeka nas wytężona praca, ale wierzę głęboko, że przyniesie ona dobrą zmianę w Wadowicach - zapowiada Filip Kaczyński, nowo wybrany przewodniczący PiS w Wadowicach.

  
  Radny małopolskiego Sejmiku Filip Kaczyński został już w czerwcu br. przewodniczącym Obwodowego Zespołu Samorządowego Prawa i Sprawiedliwości i jest odpowiedzialny za przyszłoroczne wybory samorządowe w pięciu powiatach: wadowickim, suskim, myślenickim, nowotarskim i tatrzańskim. Dodatkowo sprawuje funkcję Pełnomocnika Forum Młodych PiS w okręgu chrzanowskim.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane