Starosta szefem PiS w powiecie

30 listopada 2017 00:24:49

  Starosta Wadowicki Bartosz Kaliński został nowym szefem powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości w Powiecie Wadowickim. Sekretarzem Zarządu Powiatowego PiS została Halina Cimer, a skarbnikiem Filip Kaczyński.

Starosta szefem PiS w powiecie

  Członkowie Prawa i Sprawiedliwości z całego powiatu zebrali się w środę, 29 listopada w Wadowicach, aby wybrać swoje powiatowe władze.

 

  Wybierano czterech członków Zarządu Powiatu, którymi zostali z Wadowic Jan Poradzisz i Marek Ciepły, z Tomic Zdzisław Kaliński i z Brzeźnicy Eugeniusz Kurdas. W wyborach przepadł radny powiatowy Adam Kubik reprezentujący Komitet PiS w Andrychowie. Natomiast swoją kandydaturę wycofał Zbigniew Stradomski z Kalwarii Zebrzydowskiej.

  

  Do Zarządu Powiatu wchodzą także z tzw. klucza przewodniczący Zarządów Komitetów: andrychowskiego - Marek Polak, brzeźnickiego - Bartosz Kaliński, kalwaryjskiego - Halina Cimer i wadowickiego - Filip Kaczyński. Łącznie Zarząd Powiatu Prawa i Sprawiedliwości w Wadowicach liczy osiem osób.

  Na pierwszym posiedzeniu zarządu wybrano jego prezydium. Dotychczas powiatową przewodniczącą była Grażyna Ramos, na jej następcę wybrano starostę wadowickiego Bartosza Kalińskiego. Powiatowym skarbnikiem został radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Filip Kaczyński, natomiast sekretarzem wybrano dotychczas pełniącą tę funkcję Halinę Cimer

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane