Radny Korzeniowski dołączył do Klubu PiS

24 kwietnia 2018 15:03:19

  Przybywa radnych w Klubie Prawa i Sprawiedliwości, działającym w wadowickiej Radzie Miejskiej. Do Klubu PiS dołączył ostatnio Tomasz Korzeniowski.

  

Radny Korzeniowski dołączył do Klubu PiS

  Wadowicki radny Tomasz Korzeniowski przystąpił do działającego w Radzie Miejskiej w Wadowicach Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości.

  Informację o nowym nabytku Klubu PiS przedstawiła podczas sesji w dniu 24 kwietnia br. przewodnicząca tego klubu Zofia Kaczyńska. Tym samym Klub Radnych PiS w wadowickim samorządzie powiększył się do sześciu osób.

 Oprócz Tomasza Korzeniowskiego, w Klubie Prawa i Sprawiedliwości są jeszcze radni: Zofia Kaczyńska (Wadowice, przewodnicząca klubu), Otto Gurdek (Babica), Maria Potoczna (Jaroszowice Zbywaczówka), Ludwika Tkacz (Wadowice) oraz Zbigniew Fila (Jaroszowice)

  Tomasz Korzeniowski w Radzie Miejskiej jest zastępcą przewodniczącego Komisji Inicjatyw Gospodarczych i Rozwoju oraz jest członkiem Komisji Rewizyjnej. Natomiast w miejscu zamieszkania  jest przewodniczącym Rady Osiedlowej nr 1 w Wadowicach.

  Z radnym Tomaszem Korzeniowskim można się skontaktować telefonicznie - nr tel.: 503 034 565 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej - email: tomasz_k27@op.pl

   

  Klub Prawa i Sprawiedliwości, już w poszerzonym składzie, wystąpił do burmistrza Wadowic o przedstawienie informacji na temat przyznawanych nagród i premii dla pracowników zatrudnionych w Urzędzie Miejskim w Wadowicach w latach 2015 - 2018.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane