Andrzej Kramarczyk powalczy o miejsce w Sejmiku

2 maja 2018 12:10:30

  Znany działacz sportowy i współtwórca Solidarnej Polski na naszym terenie Andrzej Kramarczyk stanie w wyborcze szranki o fotel radnego w Małopolskim Sejmiku Wojewódzkim.

  

Andrzej Kramarczyk powalczy o miejsce w Sejmiku

  Decyzją władz Solidarnej Polski Andrzej Kramarczyk będzie kandydatem w tegorocznych wyborach do Sejmiku Województwa Małopolskiego. W fazie uzgodnień jest natomiast, które miejsce prezes wadowickiej Aquili będzie miał na liście wyborczej.

  Współtwórca Solidarnej Polski na naszym terenie Andrzej Kramarczyk jest przedstawicielem tego ugrupowania na terenie powiatu wadowickiego, a ostatnio został wybrany do Zarządu Wojewódzkiego solidarnej Polski w Małopolsce.

- Byłem na Ogólnopolskim Zjeździe Solidarnej Polski, podczas którego oznajmiono, że jest zawarte porozumienie pomiędzy Prawem i Sprawiedliwością, Solidarną Polską oraz partią Jarosława Gowina, dotyczące wystawiania kandydatów na wspólnych listach. Odnosi się to w perspektywie do przyszłorocznych wyborów do Sejmu i Senatu, a w tym roku do wyborów samorządowych do Sejmików Wojewódzkich. Natomiast w wyborach do gmin i powiatów listy mogą być wspólne lub oddzielne - powiedział Andrzej Kramarczyk.

   

  Warto też przypomnieć, że Andrzej Kramarczyk był radnym Sejmiku Małopolskiego III kadencji (zrobił trzeci wynik w województwie), a w wyborach do Senatu RP w 2007 roku osiągnął doskonały wynik ponad 200 tys. głosów.

(fot. Archiwum)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane