Spotkanie z Jarosławem Sellinem w Wadowicach

29 czerwca 2018 08:58:23

  Komitet Terenowy PiS w Wadowicach oraz Radny Województwa Małopolskiego Filip Kaczyński serdecznie zapraszają na spotkanie z wiceministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosławem Sellinem.

  

Spotkanie z Jarosławem Sellinem w Wadowicach

  W niedzielę, 1 lipca w Auli Domu Rekolekcyjnego Ojców Karmelitów w Wadowicach o godz. 17:00 odbędzie się otwarte spotkanie z Jarosławem Sellinem - sekretarzem stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach cyklu spotkań "Polska jest jedna".

Wadowice to kolejne miasto na mapie spotkań polityków Prawa i Sprawiedliwości. Z mieszkańcami papieskiego miasta spotka się wieloletni poseł, minister Jarosław Sellin. Serdecznie Państwa zapraszam na to spotkanie - mówi przewodniczący Komitetu Terenowego PiS w Wadowicach, radny małopolskiego sejmiku Filip Kaczyński.

Jarosław Sellin - ur. 1963 roku, historyk, opozycjonista, dziennikarz, polityk. Od 2005 roku poseł na Sejm RP, wcześniej w latach 1983-1989 działał w opozycyjnym Ruchu Młodej Polski. Jako reprezentant strony solidarnościowo-opozycyjnej uczestniczył w obradach Okrągłego Stołu w podzespole do spraw młodzieży. Od początku lat 90-tych pracował jako dziennikarz, m.in. TVP i Telewizji Polsat. W latach 1998-1999 pełnił funkcję rzecznika prasowego rządu, następnie w latach 1999-2005 członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W 2005 roku po raz pierwszy został sekretarzem stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Funkcję tę pełnił do 2007 roku. Od 2015 roku ponownie sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W listopadzie 2016 roku został dodatkowo pełnomocnikiem rządu ds. obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane