Ludzie Gowina poprą Kalińskiego

19 lipca 2018 15:25:15

  Partia Gowina poprze Bartosza Kalińskiego na burmistrza Wadowic. Na podobne  poparcie będzie mógł liczyć kandydat PiS na burmistrza Andrychowa, o ile obie partie dogadają się w kwestii list wyborczych w Andrychowie.

  

Ludzie Gowina poprą Kalińskiego

  W Okręgu nr 12 (chrzanowskim) ukonstytuował się Zarząd Okręgowy Partii Porozumienie. W skład Zarządu weszli: prezes: Grzegorz Gołdynia, wiceprezesi: Wojciech Kasprowski i Mirosław Nowak oraz sekretarz Jolanta Łaski. Zarząd działa na obszarze pięciu powiatów, w tym powiatu wadowickiego.

  

    

  Na terenie powiatu wadowickiego działa kilkudziesięciu członków partii Gowina, która wraz z PiS-em i Solidarną Polską tworzą Zjednoczoną Prawicę.

  Porozumienie zamierza wystawić swoich kandydatów w wyborach samorządowych na wspólnych listach tworzonych przez Prawo i Sprawiedliwość.

- Lokalne struktury Partii Porozumienie poprą kandydata PiS Bartosza Kalińskiego w wyborach na burmistrza Wadowic - poinformował podczas konferencji prasowej Prezes Zarządu Powiatowego Porozumienia Mirosław Nowak.

  Na podobne poparcie będzie mógł liczyć kandydat Prawa i Sprawiedliwości w Andrychowie, który będzie tam walczył o fotel burmistrza.

  Jak dodał szef powiatowych struktur partii Jarosława Gowina, warunkiem poparcia będzie porozumienie z PiS-em w sprawie list wyborczych do gmin i powiatu wadowickiego.

  Sam Mirosław Nowak zamierza ponownie kandydować do Rady Powiatu Wadowickiego.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane