Filip Kaczyński liderem listy do Sejmiku

24 lipca 2018 21:10:04

  Wojewódzki radny Filip Kaczyński będzie lokomotywą wyborczą Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 4 w wyborach do Sejmiku Województwa Małopolskiego.

 

Filip Kaczyński liderem listy do Sejmiku

  Komitet Polityczny PiS zatwierdził na posiedzeniu w ostatni piątek (20.07) pierwsze miejsca na listach wyborczych Zjednoczonej Prawicy w wyborach do sejmików wojewódzkich. Jak informują media ogólnopolskie w okręgu sejmikowym obejmującym swoim zasięgiem m.in. powiat wadowicki liderem listy będzie pochodzący z Wadowic Filip Kaczyński. Drugie miejsce w tym okręgu dostał Marek Wierzba z Solidarnej Polski.

  Filip Kaczyński jest obecnie radnym Sejmiku Województwa Małopolskiego, gdzie pełni m.in. funkcję I Wiceprzewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki. W przeszłości piastował mandat posła na Sejm VII kadencji pracując w Komisji Spraw Wewnętrznych i Komisji do Spraw Petycji.

  Członek Prawa i Sprawiedliwości i aktywny działacz lokalny. Przewodniczący PiS w Wadowicach, skarbnik Zarządu Powiatowego oraz członek Zarządu Okręgowego tej partii. Przewodniczy również młodzieżówce Prawa i Sprawiedliwości - Forum Młodych PiS w okręgu chrzanowskim. W 2017 został przewodniczącym Obwodowego Zespołu Samorządowego Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 4.

  

  Wybory samorządowe odbędą się w jedną z trzech niedziel: 21 października, 28 października lub 4 listopada. Najbardziej prawdopodobną datą jest 21 października.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane