Ada chce zabrać fotel doktorowi

3 września 2018 11:27:45

  Ada Karcz-Zielińska podjęła decyzję o kandydowaniu na urząd burmistrza Wadowic. Chce zabrać najważniejszy fotel w wadowickim magistracie urzędującemu burmistrzowi, doktorowi Mateuszowi Klinowskiemu.

  

Ada chce zabrać fotel doktorowi

  Przybywa kandydatów na burmistrza Wadowic. Wśród wymienianych pretendentów to tego zaszczytnego stanowiska pojawiła się też pierwsza kobieta. Jest nią Ada Karcz-Zielińska, która wystartuje z Komitetu Wyborczego Wyborców Niezależny Samorząd.

  Ada Karcza-Zielińska jest przedsiębiorcą z gminy Wadowice, prowadzi firmę Fabryka Reklamy, a w Wadowickiej Izbie Gospodarczej jest w zarządzie. Angażuje się też w działania  społeczne, m.in.: w LGD Wadoviana, czy też w działającym na terenie gminy Wadowice stowarzyszeniu non-profit Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie.

   

  Komitet Wyborczy Wyborców Niezależny Samorząd ma też szerszy zasięg, będą z niego startować kandydaci na włodarzy w innych gminach.

  Z KWW Niezależny Samorząd na burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej kandydować będzie Zofia Jończyk, na wójta Brzeźnicy kandydować będzie Wojciech Żurek, a na wójta Mucharza kandydować będzie Renata Galara.

  Natomiast w Andrychowie KWW Niezależny Samorząd popiera ubiegającego się o urząd burmistrza Andrychowa Zbigniewa Małeckiego, który startuje z KWW Teraz Andrychów.

   

  Komitet Wyborczy Wyborców Niezależny Samorząd wystawi również kandydatów do Rady Powiatu Wadowickiego.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane