Jan Rauch

Remis w andrychowskiej Radzie Miejskiej

22 października 2018 14:13:17

  Według nieoficjalnych wyników burmistrz Andrychowa nie będzie miał większości w Radzie Miejskiej. Jego kandydaci zdobyli 9 mandatów, tyle samo, co opozycyjny PiS. Troje radnych weszło z listy KWW Kobielus 2018.

  

Remis w andrychowskiej Radzie Miejskiej

  Według wstępnych wyników w Radzie Miejskiej w Andrychowie zasiądzie po 9 radnych z komitetu burmistrza Tomasza Żaka KWW Nasza Gmina Andrychów oraz z opozycyjnego do burmistrza KW Prawo i Sprawiedliwość. Rolę przysłowiowego języczka u wagi odegra więc troje radnych z listy KWW Kobielus 2018.

Nieoficjalna lista radnych Rady Miejskiej w Andrychowie:

   Radni z firmowanego przez burmistrza Tomasza Żaka KWW Nasza Gmina Andrychów: Ewa Wątroba, Zofia Moskwik, Tadeusz Sarlej, Tomasz Żak, Władysław Żydek, Paweł Łysoń, Czesław Rajda, Stanisław Prus, Roman Babski.

  Radni opozycyjnego do Tomasza Żaka KW Prawo i Sprawiedliwość: Alicja Studniarz, Tadeusz Biłko, Krzysztof Kubień, Sławomir Nowak, Jakub Guzdek, Wiesław Mikołajek, Józefa Kapela, Andrzej Powroźnik, Jacek Sordyl.

  Radni KWW Kobielus 2018: Dorota Magiera, Maciej Kobielus oraz Zbigniew Rzadek.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane