Krzysztof Kubień nowym przewodniczącym Rady Miejskiej w Andrychowie

21 listopada 2018 17:15:38

  Radny z listy Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Kubień został wybrany nowym przewodniczącym Rady Miejskiej w Andrychowie. Była to jedyna kandydatura, za którą opowiedzieli się wszyscy radni.

  

Krzysztof Kubień nowym przewodniczącym Rady Miejskiej w Andrychowie

  Podczas wyjazdowej do Zagórnika sesji Rady Miejskiej w Andrychowie, inaugurującej nową kadencją 2018-2023 radni dokonali wyboru przewodniczącego oraz dwoje wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Andrychowie.

  Do fotela szefa Rady Miejskiej zgłoszono tylko jedną kandydaturę, Krzysztofa Kubienia, który wygrał wybory starując z listy Prawa i Sprawiedliwości. W głosowaniu tajnym radni poparli go jednogłośnie.

  Jednomyślności nie było już podczas głosowania nad dwójką wiceprzewodniczących. Spośród trójki zgłoszonych kandydatów wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej zostały Alicja Studniarz oraz Dorota Magiera. W głosowaniu przepadł poprzedni przewodniczą andrychowskiej Rady Miejskiej Roman Babski.

   W kolejnej części obrad burmistrz Andrychowa Tomasz Żak złożył przed radnymi ślubowanie, obejmując w ten sposób urząd burmistrza Andrychowa na jego trzecią kadencję.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane