Wielkanoc2019pl

Nowe władze w Mucharzu

23 listopada 2018 21:30:40

  Mirosław Wójcik pokieruje pracami Rady Gminy w Mucharzu. Podczas inauguracyjnej sesji ślubowanie złożyła nowa pani wójt gminy Mucharz Renata Galara.

  

Nowe władze w Mucharzu

  W piątek, 23 listopada br. w sali sesyjnej Urzędu Gminy Mucharz odbyła się sesja inauguracyjna Rady Gminy. Radnym nowej kadencji wręczone zostały zaświadczenia o wyborze na radnego, każdy z radnych złożył też ślubowanie.

  W wyborach na przewodniczącego Rady Gminy zgłoszonych zostało dwóch kandydatów. W głosowaniu tajnym radni zdecydowali, że przewodniczącym rady zostanie Mirosław Wójcik, który uzyskał 8 głosów. Jego kontrkandydat Jan Łach otrzymał 7 głosów.

  W wyborach na wiceprzewodniczącego Rady Gminy konkurowały dwie panie. Z wyborczej potyczki zwycięsko wyszła radna Marta Czechowicz, która otrzymała 8 głosów. Jej konkurentka Elżbieta Sikora zdobyła 7 głosów.

  Podczas inauguracyjnej sesji zaświadczenie o wyborze odebrała i ślubowanie złożyła nowa pani wójt Renata Galara.

     

  

  W wyborach do Rady Gminy Mucharz KWW Przyjazna Gmina wprowadził 7 radnych, KWW Niezależny Samorząd 6 radnych, a KW Prawo i Sprawiedliwość 2 radnych.

  Radnymi Rady Gminy Mucharz są: Maciej Szeląg (KWW Niezależny Samorząd) z Mucharza, Ireneusz Targosz (KWW Niezależny Samorząd) z Mucharz, Jolanta Siemieniec (KWW Przyjazna Gmina) z Mucharza, Witold Wata (KWW Przyjazna Gmina) z Mucharza, Jan Łach (KWW Przyjazna Gmina) z Mucharza, Anna Szczygieł (KWW Niezależny Samorząd) ze Skawiec, Mirosław Wójcik (KWW Niezależny Samorząd) z Jaszczurowej, Michał Bednarczyk (KW Prawo i Sprawiedliwość) z Jaszczurowej, Zdzisław Woźniak (KWW Niezależny Samorząd) z Jaszczurowej, Robert Gruca (KW Prawo i Sprawiedliwość) ze Świnnej Poręby, Elżbieta Sikora (KWW Niezależny Samorząd) ze Świnnej Poręby, Małgorzata Pilarczyk (KWW Przyjazna Gmina) ze Świnnej Poręby, Marta Czechowicz (KWW Przyjazna Gmina) z Kozińca, Krystyna Prorok (KWW Przyjazna Gmina) z Kozińca, Monika Radwan (KWW Przyjazna Gmina) z Kozińca.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane