Nowy Klub Radnych w Wadowicach

23 stycznia 2019 14:30:11

  W wadowickiej Radzie Miejskiej powstał nowy Klub Radnych „Razem dla Gminy i Mieszkańców”. Na czele klubu stanęła Dorota Balak.

  

Nowy Klub Radnych w Wadowicach

  Czworo radnych Rady Miejskiej w Wadowicach utworzyło Klub Radnych „Razem dla Gminy i Mieszkańców”. Nowy Klub Radnych powołali radni, którzy do Rady Miejskiej dostali się z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Obywatelska Gmina Wadowice, utworzonego przez ówczesną zastępczynię burmistrza Ewę Całus.

  Członkami nowego klub zostali: Dorota Balak, Mariusz Jakubas, Stanisław Jasiński, Andrzej Strzeżoń. Przewodniczącą Klubu „Razem dla Gminy i Mieszkańców” została Dorota Balak, a jej zastępcą Stanisław Jasiński.

   

  Przewodniczący Rady Miejskiej w Wadowicach Piotr Hajnosz wyraził nadzieję, że nowy klub radnych pod kierownictwem radnej Doroty Balak skupi się na konstruktywnej i merytorycznej pracy w Radzie Miejskiej oraz będzie współpracował z burmistrzem Wadowic na rzecz rozwoju całej gminy Wadowice.

  Na merytoryczną pracę liczy również Przewodnicząca Klubu Dorota Balak, która zapowiada neutralność Klubu „Razem dla Gminy i Mieszkańców”.

- Nasz klub jest neutralny, nie jesteśmy ani w opozycji do nikogo,  ani z nikim w koalicji. Dla nas ważne są sprawy naszych mieszkańców. Dobre decyzje będziemy popierać niezależnie od opcji politycznych. Liczymy na merytoryczne i konkretne rozmowy i dyskusje, a nie na wzajemne oskarżanie się - informuje Dorota Balak.

  

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane