Siedmiu radnych zwołuje sesję

11 lutego 2019 19:34:19

  Na wiosek siedmiu radnych w najbliższy czwartek odbędzie się Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Andrychowie. Andrychowscy rajcy zajmą się dalszym losem Szkoły Podstawowej nr 3 w Andrychowie. Na stół wróci również temat podwyżki za śmieci.

  

Siedmiu radnych zwołuje sesję

  Burzliwie zapowiada się Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Andrychowie. W czwartek, 14 lutego br. radni będą musieli odpowiedzieć na pytanie, co dalej ze Szkołą Podstawową nr 3 w Andrychowie? Sprawa rozbija się o ewentualną likwidację SP nr 3, do której do dwóch klas ma w sumie chodzić 35 uczniów.

  Drugim tematem jest podwyżka za odpady stałe. Rada Miejska podczas ostatniej sesji podwyżkę odrzuciła, jednak temat wraca jak bumerang. Aby zbilansować gospodarkę odpadami, potrzebne jest dodatkowe 2,5 mln zł.

  Z wnioskiem o zwołanie Sesji Nadzwyczajnej Rady Miejskiej w Andrychowie wystąpiło siedmiu radnych: Roman Babski, Adam Kowalczyk, Wiesław Mikołajek, Andrzej Powroźnik, Czesław Rajda, Zbigniew Rzadek oraz Władysław Żydek.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane