Podpisali Deklarację Koalicji Europejskiej

17 maja 2019 21:35:36

  Organizacje lewicowe z terenu powiatu wadowickiego podpisały Deklarację Koalicji Europejskiej. Członkowie Koalicji Europejskiej różnią się programowo między sobą, są m.in. za wprowadzeniem euro w naszym kraju, związkami partnerskimi, wyprowadzeniem religii ze szkół, aborcją. Nie chcą natomiast węgla, jako strategicznego źródła energii dla naszego kraju.

  

Podpisali Deklarację Koalicji Europejskiej

   W Wadowicach odbyło się spotkanie lokalnych organizacji lewicowych, w którym wzięli udział  przedstawiciele m.in.  Platformy Obywatelskiej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Polskiego Stronnictwa Ludowego.

  Podczas spotkania w dniu 17 maja br. dokonano podpisania Deklaracji Koalicji Europejskiej. W spotkaniu wzięli udział lokalni liderzy, m.in. Sebastian Mlak, Jerzy Piela, Zenon Szewczyk, Józef Budka, Janina Kamińska. Na spotkanie do Wadowic przyjechali również  zaproszeni goście, m.in. poseł Marek Sowa, oraz kandydaci do PE Bogusław Sonik i Elżbieta Bińczycka.

  Liderzy podpisali dziesięciopunktową Deklarację Programową Koalicji Europejskiej.  Koalicja Europejska oskarżana jest przez swych adwersarzy m.in. o reprezentowanie interesów zagranicy.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane