Maciej Koźbiał

Podziękowania i życzenia dla sołtysów

29 maja 2019 21:19:38

  Wójt gminy Spytkowice Mariusz Krystian podziękował za współpracę sołtysom poprzedniej kadencji z sołectw gminy Spytkowice. Natomiast nowo wybrani sołtysi otrzymali zaświadczenia o wyborze oraz sołeckie legitymacje.

  

Podziękowania i życzenia dla sołtysów

  Podczas sesji Rady Gminy w Spytkowicach podziękowania otrzymali sołtysi, którym zakończyła się czteroletnia kadencja. Specjalne podziękowania za pełną zaangażowania pracę na rzecz lokalnej społeczności oraz skuteczne współdziałanie z samorządem gminy Spytkowice złożył wójt gminy Spytkowice Mariusz Krystian, który wręczył byłym sołtysom okolicznościowe, pamiątkowe tablice.

  Z kolei nowowybrani sołtysi otrzymali z rąk Przewodniczącej Gminnej Komisji ds. Wyborów Beaty Bryły  Zaświadczenia o wyborze na sołtysa. Na następną kadencję zostali wybrani: Marian Szewczyk sołtysem Bachowic, Adrian Klaja sołtysem Ryczowa, Mateusz Przejczowski sołtysem Miejsca, Stanisław Gierek sołtysem Lipowej, Helena Mamoń sołtysem Spytkowic oraz Stanisław Maślona sołtysem Półwsi.

  Wójt gminy Spytkowice Mariusz Krystian życzył sołtysom u progu nowej kadencji skuteczności w ich pracy społecznej, przekazał też nowym sołtysom listy gratulacyjne i sołeckie legitymacje.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane