Chcą odwołać przewodniczącego

24 lutego 2020 20:06:13

  Ważą się losy przewodniczącego Rady Gminy w Mucharzu Mirosława Wójcika. Siedmiu radnych złożyło wniosek o jego odwołanie.

  

Chcą odwołać przewodniczącego

  Z samego rana w środę 26 lutego br. na nadzwyczajnej sesji zbierze się Rada Gminy Mucharz. Jedynym punktem do rozpatrzenia Rada będzie miała wniosek radnych o odwołanie przewodniczącego Rady Gminy Mirosława Wójcika.

  Czy dotychczasowy przewodniczący mucharskiej Rady Gminy straci swoją funkcję? Tego nie będzie wiadomo aż do środowego głosowania, bowiem przy pełnej frekwencji na sesji, do jego odwołania potrzebne jest osiem głosów, gdy tymczasem pod wnioskiem o jego odwołanie podpisało się siedmiu radnych.

- W ostatnich kilku miesiącach radny Mirosław wójcik swoją aktywność ograniczył jedynie do krytyki niemalże wszystkich działań samorządu. Jego uwagi, czepialstwo dążą do zdyskredytowania wszystkich osób, które robią cokolwiek dla dobra Gminy, samemu  nie oferując żadnych konstruktywnych rozwiązań. Radny Mirosław Wójcik krytykuje wszystko i wszystkich, jednocześnie nie wykazuje własnej inicjatywy. Taka postawa prowadzi donikąd - czytamy w uzasadnieniu wniosku grupy radnych o odwołanie przewodniczącego Rady Gminy w Mucharzu.

 

 

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane