Koncert "Jan Paweł II - Skała z Wadowic"

13 maja 2018 22:42:56

  Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II, przy wsparciu Gminy Wadowice zorganizował Koncert "Jan Paweł II – Skała z Wadowic". W niedzielę 20 maja br. na wadowickim rynu z wyjątkowym oratorium „TU ES PETRUS” wystąpi Piotr Rubik. Wstęp wolny.

  

Koncert

  Dyrekcja Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II zaprasza na wyjątkowy koncert "Jan Paweł II – Skała z Wadowic", zorganizowany z okazji 98. rocznicy urodzin Jana Pawła II.  Koncert wpisuje się równocześnie w obchody 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

  W niedzielę 20 maja br. o godz. 17-tej na wadowickim rynku z wyjątkowym oratorium „TU ES PETRUS” wystąpi Piotr Rubik. Towarzyszyć mu będą wspaniali soliści, chór i orkiestra.

  W Wadowicach wystąpią: Zofia Nowakowska, Marta Moszczyńska, Agnieszka Przekupień, Michał Gasz, Grzegorz Wilk, Michał Bogdanowicz, Wrocławski Chór Akademicki pod kierunkiem Alana Urbanka oraz Orkiestra Filharmonii Dolnośląskiej.

   

Wstęp wolny.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane