Będzie Festiwal AVE Wadowice

14 lipca 2018 09:35:59

  AVE Wadowice to pierwszy festiwal muzyki chrześcijańskiej w rodzinnym mieście Św. Jana Pawła II. Inspiracją dla tego wyjątkowego wydarzenia były Światowe Dni Młodzieży w Wadowicach – czas pełen radości i poczucia wspólnoty, który pragniemy przywołać ponownie w ostatni weekend lipca!

  

Będzie Festiwal AVE Wadowice

  Na festiwalowej scenie usłyszycie znakomitych artystów z nurtu muzyki chrześcijańskiej, która łączy w sobie prawdziwą różnorodność stylów, gatunków i emocji.

W piątek 27 lipca wystąpią:

18.30 – Beverly Minor & Gospel Joy

Chór Gospel Joy olśniewa profesjonalnym brzmieniem, wielką pasją, niespotykaną radością i energią. Towarzyszyć im będzie znakomita solistka, prawdziwa gwiazda gospel zza oceanu, Beverly Minor.

20.00 – Mate.O/ TU

  TU - to skrót od Totalne Uwielbienie. Artysty nie sposób przypisać do jednego nurtu muzycznego, słychać w niej bowiem elementy popu, jazzu, rhytm&bluesa. Jego twórczość to przede wszystkim piękne piosenki, z niebanalną harmonią i tekstami.

Sobotnia scena 28 lipca należeć będzie do:

18.30 – Kana (Ukraina)

Zespół tworzą ludzie mieszkający w różnych miastach Ukrainy i należący do różnych kościołów, mający jednak ten sam cel – uwielbiać jedynego Boga. Ich muzyka to energetyczna mieszanka folku, popu i jazzu.

20.00 – Trzecia Godzina Dnia

TGD to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce, wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Ma wielkie grono słuchaczy i niemało naśladowców. Obecnie z ich repertuaru korzysta wiele grup muzycznych, a "tegiedowe" psalmy są śpiewane na spotkaniach wspólnot chrześcijańskich w całym kraju.

  

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

(Fot. Archiwum)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane