Wigilijne spotkanie w Wadowicach

16 grudnia 2018 19:36:36

  W ramach Bożonarodzeniowego Jarmarku w niedzielne popołudnie na wadowickim rynku odbyła się Wigilia u Wojtyłów. Spośród serwowanych potraw największą popularnością cieszyły się pierogi z kapustą i grzybami.

  

Wigilijne spotkanie w Wadowicach

  Koncertem uczniów szkoły muzycznej YAMAHA rozpoczęto na wadowickim rynku wigilijne spotkanie. W niedzielne popołudnie 16 grudnia br. mieszkańcy, którzy przyszli na Wigilię u Wojtyłów, mogli skosztować potraw przygotowanych przez lokalnych restauratorów.

  W tym roku potrawy przygotowały następujące firmy: Pestka Restaurant, Cud Malina, Hotel Badura, Restauracja Graniczna, Młyn Jacka Hotel & Spa, Bar Pod Kluczem, Vanilia Cafe oraz Galicjanka. Wśród serwowanych potraw niekwestionowaną furorę zrobiły pierogi z kapustą i grzybami.

  Tegoroczną Wigilię u Wojtyłów połączono ze zbiórką charytatywną przeznaczoną na wsparcie rehabilitacji małej Wiki, która boryka się z mózgowym porażeniem dziecięcym - czterokończynowym niedowładem spastycznym. Na rehabilitację Wiktorii zebrano 1838 złotych!

  W ramach przedświątecznego spotkania mieszkańcy mieli też okazję oglądnąć spektakl „Dziadek do orzechów”.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane