Orszak Trzech Króli kolejny raz przeszedł ulicami Miejsca

8 stycznia 2020 23:44:36

  Nie tylko w większych miejscowościach w Powiecie Wadowickim mieliśmy okazję doświadczyć organizacji wydarzenia Orszaku Trzech Króli.

  

Orszak Trzech Króli kolejny raz przeszedł ulicami Miejsca

  Okazuje się bowiem, że ten wspaniały, barwny i chrześcijański korowód odbywał się kolejny już raz również w miejscowości Miejsce (gm. Spytkowice), gdzie rozpoczął się wymarszem z placu przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Miejscu, a następnie podążył do Kaplicy pw. św. Piotra i Pawła w Miejscu.

  Po mszy świętej, odprawionej przez Proboszcza Parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Spytkowicach ks. Józefa Piwowarskiego, wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Miejscu.

- Miło było zobaczyć uśmiechniętych mieszkańców, którzy idąc w barwnym korowodzie wspólnie śpiewali kolędy. Gratuluję wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wydarzenia. Takie momenty ewidentnie pokazują, że Miejsce jest wyjątkowe i niech dowie się o tym cały Powiat Wadowicki! – mówił w rozmowie z naszą Redakcją Sołtys, a zarazem Radny Miejsca Mateusz Przejczowski

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane