Cyrkowe atrakcje na Wenecji

26 czerwca 2016 21:23:31

  Warsztaty cyrkowe, plastyczne, czy instrumentalne, to tylko niektóre atrakcje na Bulwarach Skawy, zorganizowane przez Grupę PRÓG na rozpoczęcie wakacji. 

  

Cyrkowe atrakcje na Wenecji

  Na rozpoczęcie wakacji Stowarzyszenie "Grupa PRÓG" zorganizowało na Bulwarach Skawy V Piknik Rodzinny "Ale Cyrk!". Na wszystkich przybyłych na wadowicką Wenecję czekało sporo atrakcji. Przeprowadzono warsztaty cyrkowe, instrumentalne oraz plastyczne, a także gry terenowe oraz.. terapię śmiechem.

   Na wieczorną część programu organizatorzy zaplanowali m.in. pokaz Falkoshow. Iluzja marionetki”, muzyczny spektakl „Podglądanie rodaków, czyli na Zapupiu Dalekim” w wykonaniu Teatru Satyry Zielona Mrówa z Lublina, kino plenerowe z filmową realizacją spektaklu cyrkowego oraz pokaz fireshow pt. „Hell’s Kitchen” w wykonaniu grupy Azislight.

 

  Sporo atrakcji i ciekawych wydarzeń nie przyciągnęło jednak masowo mieszkańców papieskiego grodu.  Słaba frekwencja może mogła być spowodowana niepewną pogodą.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane