Muzycznie w Andrychowie

3 lipca 2016 13:53:34

  Andrychowski Music Festival już za nami. Organizatorzy się spisali, artyści nie zawiedli, trochę gorzej było z frekwencją...

  

Muzycznie w Andrychowie

  Na stadionie Andrychowskiego Klubu Sportowego „Beskid” odbył się tegoroczny Andrychów Music Festiwal, wielka, plenerowa impreza muzyczna. To było wielkie wydarzenie nie tylko muzyczne, ale również organizacyjne i techniczne. 

  W sobotni wieczór 2 lipca br. w ramach tej popularnej, plenerowej imprezy muzycznej, na 15-metrowej, profesjonalnie scenie, wystąpili znani artyści: Kate Ryan, Gordon Haskell oraz Dżem. Warto dodać, że prowadzeniem imprezy zajął się, również popularny satyryk, autor tekstów i dziennikarz Rafał Bryndal.

  


  

  Koncert rozpoczęła Kate Ryan, flamandzka wokalistka muzyki eurodance i pop. Kate znana jest m.in. z takich przebojów jak: "Voyage Voyage", czy "Ella Elle L'a".

   

  

  Kolejnym artystą, który dał się poznać andrychowskiej publiczności, był brytyjski wokalista, fantastyczny Gordon Haskell, który słynie z żywiołowych koncertów. Mega hitem stała się jego ballada "How Wonderful You Are".

  Gwiazdą wieczoru, wieńczącą tegoroczny Andrychów Music Festival była polskiej sceny rockowo-bluesowej, zespół Dżem. W Andrychowie zespół dał koncert z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej oraz Chóru Filharmonii Lwowskiej pod dyrekcją Wojciecha Mrozka.

  Organizatorem festiwalu muzycznego było Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, a impreza odbyła się pod patronatem burmistrza Andrychowa.

  W grupie patronów medialnych znalazły się: portal powiatlive.pl oraz miesięcznik Wiadomości Powiatowe.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane