Pożegnali lato w Stryszowie

29 sierpnia 2016 17:49:01

  Stryszów hucznie pożegnał tegoroczne lato dwudniowym Piknikiem, zorganizowanym w ostatni weekend sierpnia na stadionie LKS „Chełm”. 

  

Pożegnali lato w Stryszowie

  Najpierw była  sobotnia „Dyskoteka pod Gwiazdami” z koncertem rockowej kapeli „Sweet Molly”.

  W niedzielę zagrała Orkiestra Dęta Stryszów, wystąpił Kabaret z Konopi oraz Zespół „Hak i Przyjaciele”, ze świetnie zapowiadającą się wokalistką Wiktorią Zacharską.

  Równolegle odbył się bieg przełajowy o Puchar Dziennika Polskiego. Jak zawsze z dużym aplauzem, zwłaszcza fanek, zagrał przebojowy „Alergen”, po czym na scenie wystąpił aktor Andrzej Grabowski, powszechnie mylony z Ferdynandem Kiepskim.

  Uczestnicy pikniku mieli okazję posłuchać jeszcze nastrojowych ballad w wykonaniu zespołu „Cisza jak ta”. Po koncercie zgodnie z tradycją imprezę ostatecznie i hucznie  zakończył pokaz fajerwerków.

  

Bieg Przełajowy o Puchar Dziennika Polskiego:

I miejsce Grzegorz Opiał – Wiśniowa

II miejsce Łukasz Płatek- Stryszów

III miejsce Jan Korzeniowski- Dąbrówka

Turniej Szachowy P-15

I miejsce Józef Bujak

II miejsce Zbigniew Żmija

III miejsce Józef Pułka

IV Mariusz Poprawa

  

   Podczas dwudniowej imprezy sporo działo się również poza sceną. Przeprowadzono warsztaty dla dzieci, zorganizowano wesołe miasteczko oraz bajkową wioskę.

  Organizatorami tej cieszącej się wśród mieszkańców gminy Stryszów imprezy kulturalno-rekreacyjnej byli: Wójt gminy Stryszów Jan Wacławski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie. Patronat medialny nad imprezę objęły redakcje Dziennika Polskiego oraz Wiadomości Powiatowych.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane