Tak się bawił Andrychów

25 września 2016 13:15:08

  W rytmach disco polo upłynął sobotni wieczór podczas koncertu Andrychowskie Babie Lato, zorganizowanego przez Centrum Kultury i Wypoczynku. 

  

Tak się bawił Andrychów

  W sobotę 23 września br. w Andrychowie odbyła się trzecia edycja Andrychowskiego Babiego Lata. Na scenie urządzonej na Palcu przy Urzędzie Celnym andrychowską publiczność bawiło pięć zespołów.

  

  

  Koncert rozpoczęto od mocnego uderzenia. Na scenie pojawiła się włoska gwiazda - Francesco Napoli, który rozgrzał publiczność swoimi przebojami. Piosenkarz prezentuje najczystszą i najbardziej pierwotną odmianę italo disco. W Andrychowie bawił nie tylko na scenie, ale również wśród publiczności. Zresztą na scenę zaprosił też parę pań z publiczności, które miały okazję zaprezentować swój wokal.

  Po włoskiej gwieździe przyszedł czas na gwiazdy polskie. Na scenie pojawiła się formacja CamaSutra z jej wokalistką Małgorzatą Główką. Formacja zaprezentowała swój nowy design, który bardzo spodobał się andrychowskiej publiczności, zwłaszcza jej męskiej części.

  

  

Kolejnym zespołem, który rozgrzewał tego wieczoru andrychowską publiczność była grupa Kordian, prezentująca żywiołową, góralską odmianę disco polo. Te klimaty najwyraźniej odpowiadały publiczości, która wraz z zespołem świetnie się bawiła podczas ich występu.

    

     

  Na scenie nie zabrakło również klasyki disco polo, którą zaprezentowały zespoły: znany i utytułowany Bayer Full oraz  Andre, twórca przeboju Aleksandra.

  Trzecią edycję andrychowskiego Babiego Lata zorganizowało Centrum Kultury i Wypoczynku, pod patronatem burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka. Imprezę prowadził prezenter telewizyjnego kanału Polo.TV Jacek Mędrela, a całość koncertu została zarejestrowana przez tę stację telewizyjną i zostanie w najbliższym czasie wyemitowana na tym kanale. Patronat medialny nad imprezą objęły m.in. redakcje miesięcznika Wiadomości Powiatowych oraz portalu powiatlive.pl.



Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane