Koncert Święty z Wadowic

19 maja 2017 02:11:53

  Koncertem na rynku zakończył się w Wadowicach dzień urodzin świętego Jana Pawła II.

  

Koncert Święty z Wadowic

  Przez cały 18 maja Wadowice hucznie świętowały 97. urodziny świętego Jana Pawła II. Było 130-lecie Sokoła, zjazd szkół papieskich, msza święta pod przewodnictwem arcybiskupa metropolity krakowskiego Marka Jędraszewskiego oraz koncert orkiestr strażackich "Strażacy Świętemu Janowi Pawłowi II w hołdzie".

  

 

  Na finał na wadowickim rynku wystąpili Kuba Badach, Natalia Niemen czy Magdalena Steczkowska w koncercie "Święty z Wadowic - Jan Paweł II".

  Wieczorny koncert w wykonaniu wybitnych artystów polskiej sceny muzycznej przyciągnął na Plac Jana Pawła II mieszkańców papieskiego miasta.

  Na kolejne dni planowane są różne atrakcje, koncert muzyki filmowej, zawody sportowe, III Bieg Wadowicki, a na zakończenie w niedzielę zagra zespół ZAKOPOWER w koncercie organizowanym przez Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane