Maciej Koźbiał

Festiwal Reggae nad Skawą

25 sierpnia 2018 16:26:31

  Rytmy reggae oraz hip-hop rozbrzmiewały w piątkowy wieczór na Bulwarach Skawy.

  

Festiwal Reggae nad Skawą

  Trwa Międzykulturowy Festiwal „Reggae Most 2018”. „Reggae Most” - to muzyczne wydarzenie, które od wielu lat rozbrzmiewa na wadowickich bulwarach wieńcząc okres wakacyjnego wypoczynku. W tym roku Wadowicki Festiwal Reggae Most prowadzi Maken.

  W piątek 24 sierpnia br. wieczorem na scenie zaprezentowały się zespoły z gatunku muzyki reggae oraz hip-hop. Koncert przyciągnął tłumy młodych fanów tego gatunku muzycznego. Również poszczególne zespoły miały swoich wiernych wielbicieli oraz wielbicielki.

  W piątek na wielkiej scenie wystąpiły zespoły: BREFF LIVE BAND, POKAHONTAZ, BAKSHISH i na zakończenie pierwszego dnia koncertów GRUBSON.

  Podczas sobotniego koncertu scenę "roots reggae" reprezentować będzie DUBRISING. Zaraz po nich wystąpią: GOORAL i EAST WEST ROCKERS. Zwieńczeniem dwudniowych wydarzeń będzie koncert ŁĄKI ŁAN (około 22:30).Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane