Czytomania 2018 II

Rekordowa liczba młodych narciarzy

6 marca 2017 11:23:43

  W dniu 4.03.2017 r. na stoku Czarny Groń w Rzykach zakończono tegoroczny kurs nauki jazdy na nartach, w którym wzięli udział uczniowie klas III szkół podstawowych z terenu gminy Wieprz. 

  

Rekordowa liczba młodych narciarzy

  W tegorocznej edycji kursu wzięła udział rekordowa liczba 151 młodych narciarzy. Na zakończenie projektu obejmującego 20 godzin nauki jazdy na nartach uczestnicy otrzymali z rąk wójta gminy Wieprz Pani Małgorzaty Chrapek symboliczny złoty medal.

  Projekt podobnie jak w poprzednich latach realizowany był w ramach Małopolskiego programu nauki jazdy na nartach „Jeżdżę z głową” w ramach którego Samorząd Województwa Małopolskiego partycypował w kosztach do kwoty 35.300 zł. Wkład własny gminy Wieprz wyniósł 74.310 zł. Rodzice zgodnie z regulaminem programu wnieśli opłatę od dziecka w kwocie 100 zł.

  W ramach projektu sfinansowano koszty wstępu na stok narciarski, wypożyczenia sprzętu narciarskiego, wynagrodzenie instruktorów i opiekunów oraz koszty dowozu uczniów na stok narciarski.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane