Wadowicki Festiwal Książki 2

Zawody w Narciarstwie Alpejskim

7 marca 2017 20:45:35

W środę – 8 marca 2017 roku na stoku „BESKID” w Spytkowicach odbędą się IX Mistrzostwa uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Gminy Wadowice w narciarstwie alpejskim oraz V Mistrzostwa uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

  

Zawody w Narciarstwie Alpejskim

  Organizatorem zawodów jest Ludowy Klub Sportowy „Olimpia” Chocznia i grupa „Lider Sport”. Współorganizatorem zawodów jest Urząd Miejski w Wadowicach oraz Starostwo Powiatowe w Wadowicach.
Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu wadowickiego powalczy o Puchar Starosty Wadowickiego, natomiast dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów z Gminy Wadowice będą walczyć o Puchar Burmistrza Wadowic.


  Celem zawodów jest popularyzacja i upowszechnianie sportów zimowych wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz współzawodnictwo dzieci i młodzieży w narciarstwie alpejskim.

  
  W sportowych zmaganiach wezmą udział zawodnicy i zawodniczki w kategoriach: klasy 0 – 3 szkoły podstawowej – dziewczęta i chłopcy, klasy 4 – 6 szkoły podstawowej – dziewczęta i chłopcy oraz klasy I – III gimnazjum – dziewczęta i chłopcy oraz szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane