Memoriał Soshu Shigeru Oyamy

14 marca 2017 18:12:12

  W sobotę 11 marca w Chorzowie, w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu odbyły się dwie prestiżowe imprezy Sportowe w sztukach walki Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate oraz Puchar Polski Oyma Karate – Memoriał Soshu Shigeru Oyamy. 

  

Memoriał Soshu Shigeru Oyamy

  Organizatorem zawodów był Śląski Klub Sportowy Karate GOLIAT na czele z Sensei Jerzym Walaszczykiem 4 dan. W godzinach przedpołudniowych na 3 polach walki zmierzyli się najmłodsi karateka w konkurencji Lekki Kontakt oraz juniorzy i juniorzy starsi w konkurencji Semi – knockdown Mistrzostw Polski Południowej Oyama Karate.

  Tu nasz klub reprezentowała liczna grupa zawodników, którzy w wyniku stoczonych pojedynków zajęli: I miejsce – Dominika Smolec i Kacper Kasperek. II miejsce – Wiktoria Sołtys i Michał Smolec. III miejsce – Roksana Czajkowska. W trakcie dekoracji zawodników Hanshi Jan Dyduch wręczył Puchary dla Najlepszych zawodników w 2016 roku. I tu I miejsce i okazały Puchar otrzymała Dominika Smolec.  W godzinach popołudniowych odbyły się walki w Pucharze Polski Oyama Karate – Memoriał Soshu Shigeru Oyamy w konkurencji Knockdown. W wyniku fascynujących pojedynków na najwyższym stopniu podium nie zabrakło naszego utytułowanego zawodnika Sensei Przemysława Brusika, który to po raz kolejny zajął I miejsce w kategorii Seniorów Starszych.

  Wszystkim zawodnikom Zarząd Małopolskiego Klubu Karate serdecznie gratuluje wyników i sportowej postawy. OSU!

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane