Pierwsze LO Wadowice pierwsze

16 marca 2017 16:29:32

  Dryżyna I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina w Wadowity w Wadowicach zdobyła pierwsze miejsce w powiatowym finale Licealiady w piłce siatkowej. I to dziewczęta z wadowickiego Gimpla będą reprezentować Powiat Wadowice w rozgrywkach rejonowych.

  

Pierwsze LO Wadowice pierwsze

  Zakończyły się rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt na szczeblu powiatowym. W Powiatowym Finale Licealiady zmierzyły się cztery drużyny: ZS nr 1 z Andrychowa, LO w Andrychowie, ZS nr 3 w Wadowicach oraz gospodarze I LO w Wadowicach.

  Organizatorem zawodów, które prowadził koordynato ds. postu w powiecie wadowickim Jan Szewczyk, było Starostwo Powiatowe w Wadowicach.

  W pasjonującym pojedynku o trzecie miejsce drużyna z Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie pokonała zespół ZS nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie.

  Równie pasjonujący okazał się mecz o pierwsze miejsce pomiędzy I Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Wadowity w Wadowicach, a Zespołem Szkół nr 3 im. ks. prof. Józef Tischnera w Wadowicach. Po zaciętym pojedynku, zwycięsko ze starcia wyszły dziewczęta z I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach. I to one będą reprezentować Powiat Wadowice na zawodach regionalnych.

  W imieniu Starostwa Powiatowego w Wadowicach dyplomy i puchary wręczył Kierownik Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego Rafał Stuglik.

 Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane