Inauguracja piłkarskiej wiosny

16 marca 2017 18:35:57

  W najbliższy weekend rusza wiosenna runda rozgrywek Klasy A piłki nożnej. W Wadowicach i gminie Andrychów dojdzie do pierwszych w tej rundzie derbowych potyczek. 

  

Inauguracja piłkarskiej wiosny

  Już w najbliższą sobotę rozpoczną rozgrywki zawodnicy piłki nożnej Klasy A, rozpoczynając tym samym wiosenną rundę sezonu 2016/2017.

  Inauguracja rundy wiosennej w Wadowicach będzie miała wymiar derbowy, bowiem tamtejsza Skawa Wadowice zmierzy się z drużyną Relaks Wysoka.

  Z kolei w gminie Andrychów  Znicz Sułkowice Bolęcina zmierzy się z zespołem Leskowiec Rzyki, a Halniak Targanice zagra u siebie z Huraganem Inwałd.

   

Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: Klasa A

    

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 2017-03-18/2017-03-19

1

SKAWA WADOWICE

 - 

RELAKS WYSOKA

2017-03-18

15:00

Wadowice, Błonie 2

:

2

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

 - 

ŻURAW KRZESZÓW

2017-03-18

15:00

Sucha Beskidzka, Adama Mickiewicza 1

:

3

BURZA ROCZYNY

 - 

ORZEŁ WIEPRZ

2017-03-19

15:00

Roczyny, Sportowa 1

:

4

NAROŻE JUSZCZYN

 - 

ASTRA SPYTKOWICE

2017-03-19

15:00

Juszczyn 22

:

5

HALNIAK TARGANICE

 - 

HURAGAN INWAŁD

2017-03-19

15:00

Targanice, Floriańska 2

:

6

GROM GRZECHYNIA

 - 

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

2017-03-19

11:00

Grzechynia 1

:

7

JAŁOWIEC STRYSZAWA

 - 

OLIMPIA CHOCZNIA

2017-03-19

15:00

Stryszawa 278E

:

8

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

 - 

LESKOWIEC RZYKI

2017-03-19

15:00

Sułkowice 1

:

 

Kolejka: 17 w dniach 2017-03-25/2017-03-26

9

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

 - 

SKAWA WADOWICE

2017-03-26

15:00

Sułkowice 1

:

10

LESKOWIEC RZYKI

 - 

JAŁOWIEC STRYSZAWA

2017-03-26

15:00

Rzyki, Os. Szczęśniaki 1

:

11

OLIMPIA CHOCZNIA

 - 

GROM GRZECHYNIA

2017-03-26

15:00

Chocznia, Główna 12

:

12

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

 - 

HALNIAK TARGANICE

2017-03-26

15:00

Przytkowice 1

:

13

HURAGAN INWAŁD

 - 

NAROŻE JUSZCZYN

2017-03-25

15:00

Inwałd, Wadowicka 120

:

14

ASTRA SPYTKOWICE

 - 

BURZA ROCZYNY

2017-03-25

15:00

Spytkowice, Zamkowa 52

:

15

ORZEŁ WIEPRZ

 - 

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

2017-03-25

15:00

Wieprz 12

:

16

ŻURAW KRZESZÓW

 - 

RELAKS WYSOKA

2017-03-26

15:00

Krzeszów 101

:

 

Kolejka: 18 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

17

SKAWA WADOWICE

 - 

ŻURAW KRZESZÓW

2017-04-01

16:00

Wadowice, Błonie 2

:

18

RELAKS WYSOKA

 - 

ORZEŁ WIEPRZ

2017-04-01

16:00

Wysoka 12

:

19

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

 - 

ASTRA SPYTKOWICE

2017-04-01

16:00

Sucha Beskidzka, Adama Mickiewicza 1

:

20

BURZA ROCZYNY

 - 

HURAGAN INWAŁD

2017-04-02

16:00

Roczyny, Sportowa 1

:

21

NAROŻE JUSZCZYN

 - 

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

2017-04-02

16:00

Juszczyn 22

:

22

HALNIAK TARGANICE

 - 

OLIMPIA CHOCZNIA

2017-04-02

16:00

Targanice, Floriańska 2

:

23

GROM GRZECHYNIA

 - 

LESKOWIEC RZYKI

2017-04-02

11:00

Grzechynia 1

:

24

JAŁOWIEC STRYSZAWA

 - 

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

2017-04-02

16:00

Stryszawa 278E

:

 

Kolejka: 19 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

25

JAŁOWIEC STRYSZAWA

 - 

SKAWA WADOWICE

2017-04-09

16:00

Stryszawa 278E

:

26

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

 - 

GROM GRZECHYNIA

2017-04-09

15:00

Sułkowice 1

:

27

LESKOWIEC RZYKI

 - 

HALNIAK TARGANICE

2017-04-09

16:00

Rzyki, Os. Szczęśniaki 1

:

28

OLIMPIA CHOCZNIA

 - 

NAROŻE JUSZCZYN

2017-04-09

16:00

Chocznia, Główna 12

:

29

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

 - 

BURZA ROCZYNY

2017-04-09

16:00

Przytkowice 1

:

30

HURAGAN INWAŁD

 - 

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

2017-04-08

16:00

Inwałd, Wadowicka 120

:

31

ASTRA SPYTKOWICE

 - 

RELAKS WYSOKA

2017-04-08

16:00

Spytkowice, Zamkowa 52

:

32

ORZEŁ WIEPRZ

 - 

ŻURAW KRZESZÓW

2017-04-08

16:00

Wieprz 12

:

 

Kolejka: 20 w dniach 2017-04-15

33

SKAWA WADOWICE

 - 

ORZEŁ WIEPRZ

2017-04-15

15:00

Wadowice, Błonie 2

:

34

ŻURAW KRZESZÓW

 - 

ASTRA SPYTKOWICE

2017-04-15

15:00

Krzeszów 101

:

35

RELAKS WYSOKA

 - 

HURAGAN INWAŁD

2017-04-15

15:00

Wysoka 12

:

36

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

 - 

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

2017-04-15

15:00

Sucha Beskidzka, Adama Mickiewicza 1

:

37

BURZA ROCZYNY

 - 

OLIMPIA CHOCZNIA

2017-04-15

15:00

Roczyny, Sportowa 1

:

38

NAROŻE JUSZCZYN

 - 

LESKOWIEC RZYKI

2017-04-15

15:00

Juszczyn 22

:

39

HALNIAK TARGANICE

 - 

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

2017-04-15

15:00

Targanice, Floriańska 2

:

40

GROM GRZECHYNIA

 - 

JAŁOWIEC STRYSZAWA

2017-04-15

11:00

Grzechynia 1

:

 

Kolejka: 21 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

41

GROM GRZECHYNIA

 - 

SKAWA WADOWICE

2017-04-23

11:00

Grzechynia 1

:

42

JAŁOWIEC STRYSZAWA

 - 

HALNIAK TARGANICE

2017-04-23

17:00

Stryszawa 278E

:

43

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

 - 

NAROŻE JUSZCZYN

2017-04-23

15:00

Sułkowice 1

:

44

LESKOWIEC RZYKI

 - 

BURZA ROCZYNY

2017-04-23

17:00

Rzyki, Os. Szczęśniaki 1

:

45

OLIMPIA CHOCZNIA

 - 

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

2017-04-23

17:00

Chocznia, Główna 12

:

46

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

 - 

RELAKS WYSOKA

2017-04-23

17:00

Przytkowice 1

:

47

HURAGAN INWAŁD

 - 

ŻURAW KRZESZÓW

2017-04-22

17:00

Inwałd, Wadowicka 120

:

48

ASTRA SPYTKOWICE

 - 

ORZEŁ WIEPRZ

2017-04-22

17:00

Spytkowice, Zamkowa 52

:

 

Kolejka: 22 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

49

SKAWA WADOWICE

 - 

ASTRA SPYTKOWICE

2017-04-29

17:00

Wadowice, Błonie 2

:

50

ORZEŁ WIEPRZ

 - 

HURAGAN INWAŁD

2017-04-29

17:00

Wieprz 12

:

51

ŻURAW KRZESZÓW

 - 

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

2017-04-30

17:00

Krzeszów 101

:

52

RELAKS WYSOKA

 - 

OLIMPIA CHOCZNIA

2017-04-29

17:00

Wysoka 12

:

53

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

 - 

LESKOWIEC RZYKI

2017-04-29

17:00

Sucha Beskidzka, Adama Mickiewicza 1

:

54

BURZA ROCZYNY

 - 

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

2017-04-30

17:00

Roczyny, Sportowa 1

:

55

NAROŻE JUSZCZYN

 - 

JAŁOWIEC STRYSZAWA

2017-04-30

17:00

Juszczyn 22

:

56

HALNIAK TARGANICE

 - 

GROM GRZECHYNIA

2017-04-30

17:00

Targanice, Floriańska 2

:

 

Kolejka: 23 w dniach 2017-05-03

57

HALNIAK TARGANICE

 - 

SKAWA WADOWICE

2017-05-03

17:00

Targanice, Floriańska 2

:

58

GROM GRZECHYNIA

 - 

NAROŻE JUSZCZYN

2017-05-03

11:00

Grzechynia 1

:

59

JAŁOWIEC STRYSZAWA

 - 

BURZA ROCZYNY

2017-05-03

17:00

Stryszawa 278E

:

60

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

 - 

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

2017-05-03

17:00

Sułkowice 1

:

61

LESKOWIEC RZYKI

 - 

RELAKS WYSOKA

2017-05-03

17:00

Rzyki, Os. Szczęśniaki 1

:

62

OLIMPIA CHOCZNIA

 - 

ŻURAW KRZESZÓW

2017-05-03

17:00

Chocznia, Główna 12

:

63

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

 - 

ORZEŁ WIEPRZ

2017-05-03

17:00

Przytkowice 1

:

64

HURAGAN INWAŁD

 - 

ASTRA SPYTKOWICE

2017-05-03

17:00

Inwałd, Wadowicka 120

:

 

Kolejka: 24 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

65

SKAWA WADOWICE

 - 

HURAGAN INWAŁD

2017-05-06

17:00

Wadowice, Błonie 2

:

66

ASTRA SPYTKOWICE

 - 

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

2017-05-06

17:00

Spytkowice, Zamkowa 52

:

67

ORZEŁ WIEPRZ

 - 

OLIMPIA CHOCZNIA

2017-05-06

17:00

Wieprz 12

:

68

ŻURAW KRZESZÓW

 - 

LESKOWIEC RZYKI

2017-05-07

17:00

Krzeszów 101

:

69

RELAKS WYSOKA

 - 

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

2017-05-06

17:00

Wysoka 12

:

70

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

 - 

JAŁOWIEC STRYSZAWA

2017-05-06

17:00

Sucha Beskidzka, Adama Mickiewicza 1

:

71

BURZA ROCZYNY

 - 

GROM GRZECHYNIA

2017-05-07

17:00

Roczyny, Sportowa 1

:

72

NAROŻE JUSZCZYN

 - 

HALNIAK TARGANICE

2017-05-07

17:00

Juszczyn 22

:

 

Kolejka: 25 w dniach 2017-05-14

73

NAROŻE JUSZCZYN

 - 

SKAWA WADOWICE

2017-05-14

17:00

Juszczyn 22

:

74

HALNIAK TARGANICE

 - 

BURZA ROCZYNY

2017-05-14

17:00

Targanice, Floriańska 2

:

75

GROM GRZECHYNIA

 - 

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

2017-05-14

11:00

Grzechynia 1

:

76

JAŁOWIEC STRYSZAWA

 - 

RELAKS WYSOKA

2017-05-14

17:00

Stryszawa 278E

:

77

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

 - 

ŻURAW KRZESZÓW

2017-05-14

15:00

Sułkowice 1

:

78

LESKOWIEC RZYKI

 - 

ORZEŁ WIEPRZ

2017-05-14

17:00

Rzyki, Os. Szczęśniaki 1

:

79

OLIMPIA CHOCZNIA

 - 

ASTRA SPYTKOWICE

2017-05-14

17:00

Chocznia, Główna 12

:

80

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

 - 

HURAGAN INWAŁD

2017-05-14

17:00

Przytkowice 1

:

 

Kolejka: 26 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

81

SKAWA WADOWICE

 - 

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

2017-05-20

17:00

Wadowice, Błonie 2

:

82

HURAGAN INWAŁD

 - 

OLIMPIA CHOCZNIA

2017-05-20

17:00

Inwałd, Wadowicka 120

:

83

ASTRA SPYTKOWICE

 - 

LESKOWIEC RZYKI

2017-05-20

17:00

Spytkowice, Zamkowa 52

:

84

ORZEŁ WIEPRZ

 - 

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

2017-05-20

17:00

Wieprz 12

:

85

ŻURAW KRZESZÓW

 - 

JAŁOWIEC STRYSZAWA

2017-05-21

17:00

Krzeszów 101

:

86

RELAKS WYSOKA

 - 

GROM GRZECHYNIA

2017-05-20

17:00

Wysoka 12

:

87

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

 - 

HALNIAK TARGANICE

2017-05-20

17:00

Sucha Beskidzka, Adama Mickiewicza 1

:

88

BURZA ROCZYNY

 - 

NAROŻE JUSZCZYN

2017-05-21

17:00

Roczyny, Sportowa 1

:

 

Kolejka: 27 w dniach 2017-05-28

89

BURZA ROCZYNY

 - 

SKAWA WADOWICE

2017-05-28

17:00

Roczyny, Sportowa 1

:

90

NAROŻE JUSZCZYN

 - 

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

2017-05-28

17:00

Juszczyn 22

:

91

HALNIAK TARGANICE

 - 

RELAKS WYSOKA

2017-05-28

17:00

Targanice, Floriańska 2

:

92

GROM GRZECHYNIA

 - 

ŻURAW KRZESZÓW

2017-05-28

11:00

Grzechynia 1

:

93

JAŁOWIEC STRYSZAWA

 - 

ORZEŁ WIEPRZ

2017-05-28

17:00

Stryszawa 278E

:

94

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

 - 

ASTRA SPYTKOWICE

2017-05-28

15:00

Sułkowice 1

:

95

LESKOWIEC RZYKI

 - 

HURAGAN INWAŁD

2017-05-28

17:00

Rzyki, Os. Szczęśniaki 1

:

96

OLIMPIA CHOCZNIA

 - 

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

2017-05-28

17:00

Chocznia, Główna 12

:

 

Kolejka: 28 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

97

SKAWA WADOWICE

 - 

OLIMPIA CHOCZNIA

2017-06-03

17:00

Wadowice, Błonie 2

:

98

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

 - 

LESKOWIEC RZYKI

2017-06-04

17:00

Przytkowice 1

:

99

HURAGAN INWAŁD

 - 

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

2017-06-03

17:00

Inwałd, Wadowicka 120

:

100

ASTRA SPYTKOWICE

 - 

JAŁOWIEC STRYSZAWA

2017-06-03

17:00

Spytkowice, Zamkowa 52

:

101

ORZEŁ WIEPRZ

 - 

GROM GRZECHYNIA

2017-06-03

17:00

Wieprz 12

:

102

ŻURAW KRZESZÓW

 - 

HALNIAK TARGANICE

2017-06-04

17:00

Krzeszów 101

:

103

RELAKS WYSOKA

 - 

NAROŻE JUSZCZYN

2017-06-03

17:00

Wysoka 12

:

104

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

 - 

BURZA ROCZYNY

2017-06-03

17:00

Sucha Beskidzka, Adama Mickiewicza 1

:

 

Kolejka: 29 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

105

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

 - 

SKAWA WADOWICE

2017-06-10

17:00

Sucha Beskidzka, Adama Mickiewicza 1

:

106

BURZA ROCZYNY

 - 

RELAKS WYSOKA

2017-06-11

17:00

Roczyny, Sportowa 1

:

107

NAROŻE JUSZCZYN

 - 

ŻURAW KRZESZÓW

2017-06-11

17:00

Juszczyn 22

:

108

HALNIAK TARGANICE

 - 

ORZEŁ WIEPRZ

2017-06-11

17:00

Targanice, Floriańska 2

:

109

GROM GRZECHYNIA

 - 

ASTRA SPYTKOWICE

2017-06-11

11:00

Grzechynia 1

:

110

JAŁOWIEC STRYSZAWA

 - 

HURAGAN INWAŁD

2017-06-11

17:00

Stryszawa 278E

:

111

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

 - 

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

2017-06-11

15:00

Sułkowice 1

:

112

LESKOWIEC RZYKI

 - 

OLIMPIA CHOCZNIA

2017-06-11

17:00

Rzyki, Os. Szczęśniaki 1

:

 

Kolejka: 30 w dniach 2017-06-18

113

SKAWA WADOWICE

 - 

LESKOWIEC RZYKI

2017-06-18

17:00

Wadowice, Błonie 2

:

114

OLIMPIA CHOCZNIA

 - 

ZNICZ SUŁKOWICE BOLĘCINA

2017-06-18

17:00

Chocznia, Główna 12

:

115

SOKÓŁ PRZYTKOWICE

 - 

JAŁOWIEC STRYSZAWA

2017-06-18

17:00

Przytkowice 1

:

116

HURAGAN INWAŁD

 - 

GROM GRZECHYNIA

2017-06-18

17:00

Inwałd, Wadowicka 120

:

117

ASTRA SPYTKOWICE

 - 

HALNIAK TARGANICE

2017-06-18

17:00

Spytkowice, Zamkowa 52

:

118

ORZEŁ WIEPRZ

 - 

NAROŻE JUSZCZYN

2017-06-18

17:00

Wieprz 12

:

119

ŻURAW KRZESZÓW

 - 

BURZA ROCZYNY

2017-06-18

17:00

Krzeszów 101

:

120

RELAKS WYSOKA

 - 

BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA

2017-06-18

17:00

Wysoka 12

:

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane