Sportowy Tydzień w Mucharzu

12 maja 2017 09:57:44

  Gmina Mucharz zaprasza wszystkich mieszkańców oraz turystów, młodszych jak i starszych na „Dni Rekreacji i Sportu Powszechnego". 

  

Sportowy Tydzień w Mucharzu

  Włącz się w sportowo - rekreacyjno - turystyczne zmagania, które odbywać się będą w różnych miejscach na terenie gminy Mucharz, w terminie od 26 maja do 1 czerwca br. (od Dnia Matki do Dnia Dziecka) w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

  W ramach Sportowego Tygodnia w Gminie Mucharz zostanie rozegrany XXIII Sportowy Turniej Miast i Gmin. Niezmiennie głównym celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby naszych obywateli, szczególnie tych, którzy nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia.

 Sportowy Turniej Miast i Gmin jest polską wersją Światowego Dnia Sportu – Challenge Day, organizowanego corocznie przez TAFISA (The Association For International Sport for All), w ostatnią środę maja. W imprezie międzynarodowej zgłoszone miasta losowane są w pięciu grupach, w zależności od liczby mieszkańców, a rywalizacja odbywa się w parach. Jedynym kryterium oceny jest procent

Pamiętajmy o seniorach

  „Pamiętajmy o seniorach" to hasło przewodnie tegorocznej edycji Tygodnia Sportu dla Wszystkich – Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Nie zwlekają z decyzją, dołącz do nas i wykorzystaj te wiosenne dni, by spędzić aktywnie czas.

  Jeśli masz swój pomysł na aktywność, zgłoś go do nas, a my dopiszemy go do programu. W najbliższych dniach ukarze się kalendarz planowanych imprez turniejowych. Naszym celem jest wzmożenie motywacji do wyjścia z domu i integracji wokół wydarzeń sportowo-rekreacyjnych całych rodzin, ze szczególnym uwzględnieniem osób należących do grupy wiekowej 50+.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane