Profesjonalny sukces Kasi Bieleckiej

17 maja 2017 21:22:07

  Andrychowianka Kasia Bielecka zajęła wysokie, trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski Polish Pole Sport Championship, plasując się w czołówce profesjonalistek.

  

Profesjonalny sukces Kasi Bieleckiej

  Podczas Targów Fit Expo w Poznaniu, które odbyły się 14 maja br. Kasia Bielecka z Andrychowa wzięła udział w Mistrzostwach Polski Pole Sport Championship.

  Zawody przeprowadzono w kilku kategoriach, rywalizowano o awans na European Championship of Air Power Athletics 2017 oraz World Championship Air Power Athletics.

  W swojej kategorii, andrychowianka w finale miała siedem profesjonalnych konkurentek.

  Zaprezentowane przez zawodniczkę z Andrychowa układy, pełne wdzięku i artyzmu, a zarazem siły i sprawności, pozwoliły jej na zajęcie wysokiego, trzeciego miejsca.

- Całą choreografię układałam sama, starając się dobrać do niej muzykę oraz strój tak, aby całość była spójna. Choreografię ćwiczyłam przez miesiące, spędzając na sali po trzy godziny dziennie - mówiła w mediach Kasia Bielecka.FOTO i VIDEO: Występ Kasi Bieleckiej podczas ubiegłorocznego Moto Show w Andrychowie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane