Wydawnictwo Renoma

Superstar O’Lone

23 października 2017 21:46:22

  Dzięki występowi Katarzyny Sobczak O'Lone z klubu Lotto Aquila Wadowice, polska flaga powiewała wśród  flag z blisko 50 krajów na Mistrzostwach Międzystanowych USA.

  

Superstar O’Lone

  Doskonale spisała się na Mistrzostwach Międzystanowych USA w wyścigach BMX gwiazda klubu Lotto Aquila Wadowice Katarzyna Sobczak O'Lone oraz jej syn Sebastian Bettinger.

  Po Mistrzostwach Świata Katarzyna Sobczak O'Lone, reprezentując klub Lotto Aquila Wadowice  startowała w Mistrzostwach Międzystanowych i wygrała te zawody!

Na zdjęciu:

- w tle od góry: trzytysięczna reprezentacja USA.

- na dole: Katarzyna Sobczak O'Lone wraz z jej serwisantem Rafałem Polichnowskim.

    

   W 2001 roku na Mistrzostwach Świata BMX w Stanach Zjednoczonych startowała reprezentacja Polski, oparta na zawodnikach Klubu Lotto Aquila i odniosła tam sukces.

  Wówczas Rafał Kumorowski został Mistrzem Świata, polska drużyna zdobyła srebrny medal - Wicemistrzostwo Świata na rowerach małych, a na rowerach górskich drużyna zdobyła brązowy medal.

Ekipa Polska na Mistrzostwa Świata w USA w 2001 roku

Od lewej z góry: Tomasz Kramarczyk, lekarz Robert Weisberger, Paweł Reczek, Tomasz Woźniak, Anna Kramarczyk, Katarzyna Kramarczyk.

Dolny rząd od lewej: Trener i menager Andrzej Kramarczyk z trofeum za III miejsce drużyny MTB, Mistrz Świata Rafał Kumorowski oraz Marek Skolarus z trofeum za III miejsce drużyny w 20’.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane