Wydawnictwo Renoma

V Wadowicka Gala Pływacka Osób z Niepełnosprawnościami przed nami!

14 listopada 2017 18:22:58

  Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach już po raz piąty organizuje Galę Pływacką Osób z Niepełnosprawnościami. 

  

V Wadowicka Gala Pływacka Osób z Niepełnosprawnościami przed nami!

 W niedzielę, 26 listopada 2017 roku, na terenie Wadowickiej Krytej Pływalni "Delfin" stawi się 120 zawodników z niepełnosprawnościami w różnym wieku. Zespół sędziów i wolontariuszy przygotowuje dla nich pełen sportowych wyzwań program konkurencji sportowych, w których każdy będzie mógł się wykazać.

  Aktywizacja osób niepełnosprawnych, to nie jedyny cel naszej inicjatywy. Chcemy zintegrować  dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami z całego regionu, stworzyć płaszczyznę wymiany informacji trenerów - instruktorów pracujących z osobami niepełnosprawnymi oraz wyrównać szanse dostępu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej do rywalizacji sportowej.

  Każdy uczestnik zostanie nagrodzony i poczuje się zwycięzcą, a najlepsi pływacy będą typowani do udziału w zawodach pływackich na szczeblu centralnym. Mamy nadzieję, że nasza integracyjna inicjatywa przyczyni się do krzewienia kultury fizycznej oraz promowania sportu osób niepełnosprawnych wśród mieszkańców Małopolski.

  

  Impreza nie mogłaby się udać bez wsparcia dotacyjnego, którego udzieliły: Gmina Andrychów, Powiat Wadowicki, Województwo Małopolskie, Minister Sportu i Turystyki oraz sponsorów.

  

Zapraszamy do kibicowania!


Bartłomiej Jończyk

„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym

Województwa Małopolskiego”.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane