Zumbą uczciły Dzień Kobiet

12 marca 2018 21:58:00

 W sobotę wieczorem w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie prawie sto kobiet tańczyło w rytmie zumby. Maraton rozpoczął sie o 17:00, a najwytrwalsze panie skończyły dopiero o 20:00 !

  

Zumbą uczciły Dzień Kobiet

 Mieszkanki Andrychowa i okolicznych miejscowości zamiast siedzieć w sobotę w domu postanowiły zabawić się w rytmie latynoamerykańskiej muzyki. Niektórym udało się nawet namówić swoich mężów do wspólnego tańca. Ci najodważniejsi zatańczyli razem z instruktorami na scenie.

 Nad całością maratonu czuwali wspaniali instruktorzy: Natalia Węgrzyn-Jakimow, Iwona Stec, Rafał Harat, Paweł Gorzelak oraz Inez Bucka. Porwali uczestników do wspólnego tańca i zabawy.

 Na uczestników maratonu czekała także miła niespodzianka. Z pośród zakupionych biletów wylosowano kilkanaście cennych nagród: zestawy kosmetyków, bieliznę i karnety na zumbę.

 Instruktorzy zadbali także o to, żeby uczestnicy zabawili się w rytmie tegorocznego hitu. Podczas piosenki "Miłość w Zakopanym" tańczyli wszyscy bez wyjątku, nawet ci najbardziej zmęczeni, którzy potrzebowali chwili wytchnienia.. W sumie trudno im się dziwić, chyba nikt nie darowałby sobie odpuszczenia takiego momentu.

 Po 3 godzinach tańczenia wszyscy byli wykonczeni, ale szczęśliwi. Uczestnicy maratonu zumby w Andrychowie udowodnili słuszność teorii o wydzielaniu się hormonów szczęścia podczas wysiłku.

 Instruktorzy zaprosili wszystkich na kolejny maraton, którzy odbędzie się w czerwcu z okazji Dnia Dziecka. Było to jedyne pocieszenie dla uczestników, którzy pomimo zmęczenia, wcale nie chcieli wracać do domu.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane