Wybory 2018 M Koźbiał

Międzypokoleniowa rywalizacja w Radoczy

11 kwietnia 2018 21:31:52

  Około 80 osób uczestniczyło w XI Międzypokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej Reprezentantów LKS „ORKAN”, który zorganizowano w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy (7.04). Celem wydarzenia była popularyzacja piłki siatkowej, zacieśnianie więzów pokoleniowych poprzez współzawodnictwo sportowe oraz promowanie zdrowego stylu życia przez aktywny wypoczynek.

  

Międzypokoleniowa rywalizacja w Radoczy

   Uroczystego otwarcia imprezy dokonał starosta wadowicki Bartosz Kaliński wraz z prezesem stowarzyszenia Szkoła dla Regionu - LKS „Orkan” a zarazem dyrektorem ZS CKU w Radoczy Stanisławem Gliwą oraz przedstawicielem komitetu organizacyjnego Tomaszem Wojewodzicem.

  W turnieju rywalizowali byli, jak i obecni reprezentanci LKS „ORKAN”, a także absolwenci ZS CKU w Radoczy i sympatycy klubu, wśród nich starosta Bartosz Kaliński. Po zaciętym, stojącym na wysokim poziomie turnieju wyłoniono zwycięskie drużyny: 

I miejsce -  drużyna reprezentowana przez kapitana Marka Żołnę

II miejsce -  drużyna reprezentowana przez kapitana Piotra Wojewodzica

III miejsce - drużyna reprezentowana przez kapitana Piotra Góreckiego

IV miejsce - drużyna „Nauczyciele i Przyjaciele”

V miejsce - drużyna reprezentowana przez kapitana Piotra Stuglika

V miejsce - drużyna reprezentowana przez strażaków PSP w Wadowicach

{{gallery_44706}}

  Cztery najlepsze drużyny otrzymały nagrody rzeczowe i puchary, które wręczył radny powiatowy Józef Łasak. Wyłoniono także najlepszego zawodnika turnieju – Romualda Wiktora, którego uhonorowano pucharem Starosty Wadowickiego.

  Podczas wydarzenia nie zabrakło atrakcji i konkursów z nagrodami dla dzieci i młodzieży. Można było m.in. zagrać w: badmintona, tenis stołowy i w piłkę nożną, a sprzyjająca pogoda pozwoliła na wspólne grillowanie w trakcie rozgrywek.

   W czasie turnieju ukonstytuował się zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy. Na prezesa jednogłośnie wybrano starostę wadowickiego Bartosza Kalińskiego. Wiceprezesami zostali: pracownik naukowy Uniwersytetu Rolniczego Tomasz Wojewodzic oraz wójt Gminy Polanka Wielka Grzegorz Gałgan. W skład zarządu weszli również: Grażyna Wójcik oraz Stanisław Gliwa.


  Nad przebiegiem zawodów czuwał komitet organizacyjny w składzie: Tomasz Wojewodzic, Henryk Wojewodzic, Stanisław Gliwa oraz nauczyciele wychowania fizycznego: Monika Smaza, Joanna Galus i Włodzimierz Mamoń. Łącznie w imprezie wzięło udział około 80 zawodników i sympatyków klubu, a zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu  Zarządu Powiatu w Wadowicach i sponsorów, za co organizatorzy serdecznie dziękują.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane