Będzie Turniej Szachowy

11 kwietnia 2018 21:53:19

  Jeszcze przez kilka dniu będą trwać zapisy  do II Turnieju o Puchar Burmistrza Wadowic który odbędzie się w sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach od godz.10.00-14.30. 

  

Będzie Turniej Szachowy

  Do chwili obecnej zgłosiło się 49 szachistów. Jeżeli wszyscy co zgłosili udział dojadą  będzie to najsilniejszy turniej w historii Wadowic, Już swój udział w turnieju zapowiedział arcymistrz z Płocka, dwóch mistrzów międzynarodowych z Ukrainy , kilku mistrzów FIDE i wielu szachistów z tytułami i kategoriami centralnymi PZSzach. 

  Ale oczywiście w turnieju jest także miejsce dla wszystkich miłośników królewskiej gry. Poziom uczestników turnieju jest bardzo zróżnicowany (od arcymistrza do szachisty amatora bez kategorii szachowej) tak że każdy znajdzie dla siebie przeciwnika na swoim poziomie gry. Można się jeszcze zapisać na stronie internetowej turnieju lub tel.602 178 906-ADAM MADEJ.

   

  Ale jeżeli nie czujesz się na silach aby zagrać w turnieju  możesz przyjść , pokibicować i zobaczyć jak grają najlepsi. Turniej międzynarodowy, zgłoszony do oceny rankingowej FIDE

  
Strona internetowa turnieju:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_758/results.html?l=pl&tb=2_

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane