IV Bieg Wadowicki

20 maja 2018 01:04:45

  Blisko 470 uczestników wzięło udział w IV Biegu Wadowickim. 10-kilometrowa trasa wiodła ulicami Wadowic oraz przez Chocznię i Zawadkę. Organizatorami biegu byli: Fundacja Święty Uśmiechnięty oraz Urząd Miejski w Wadowicach.

  

IV Bieg Wadowicki

  Punktualnie o godz. 16.00 wiceburmistrz Wadowic Ewa Całus dała sygnał do startu uczestnikom IV Biegu Wadowickiego. Blisko 470 uczestników, po krótkiej, aczkolwiek intensywnej rozgrzewce, wyruszyło z wadowickiego rynku na 10-kilometrową trasę.

  Po 31 minutach na mecie zameldował się pierwszy zawodnik Abderrahim ELASRI. Niespełna dwie minuty później na mecie pojawił się drugi z zawodników Tomasz Pociecha, a jako trzeci na metę przybiegł Andrzej Włoch. Najlepszym z gminy Wadowice okazał się Paweł Góralczyk z Choczni, który w kategorii Open zajął ósme miejsce, a w klasyfikacji mieszkańców powiatu wadowickiego był pierwszy.

  Tuż za nim na mecie pojawił się Tomasz Skupień ze Skawinek (9 miejsce w kat. Open). Następny z terenu powiatu wadowickiego, to Adam Wójcik z Choczni (16 miejsce w kat. Open).

  Wśród pań z terenu powiatu Wadowickiego najlepiej spisała się Joanna Woźniak-Cieślar z Wieprza (76 miejsce w kat. Open), następna była Jolanta Kasprzyk z Bachowic (87 miejsce w kat. Open), a kolejne miejsce zajęła Ewelina Łata z Woźnik (117  miejsce w kat. Open).

  Burmistrz Wadowic dr Mateusz Klinowski potrzebował godziny na pokonanie 10- kilometrowej trasy, co w klasyfikacji Open dało mu 396 miejsce.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane