Rajd MDP "Stronie 2018"

17 sierpnia 2018 07:18:33

  11 sierpnia 2018 r. na terenie Gminy Stryszów przeprowadzono VII Powiatowy Rajd Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych „Stronie 2018” w którym wzięło udział 12 drużyn reprezentujących 7 zarządów gminnych Związków OSP RP z terenu powiatu wadowickiego.

  

Rajd MDP

  Organizatorem rajdu był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Wadowicach , a współorganizatorami: Komenda Powiatowa PSP w Wadowicach oraz Gmina Stryszów i Ochotnicza Straż Pożarna w Stroniu. Zawody rozgrywano wokół góry Kamionki oraz na obiekcie LKS ‘Żarek’ Stronie.

  Startujące w rajdzie drużyny musiały wykazać się wiedzą i umiejętnościami w  następujących konkurencjach: wyposażenie drużyny, test wiedzy ratowniczo-turystycznej (dla MDP i dla opiekunów) dary natury, rowerowy tor przeszkód, pierwsza pomoc, mini-ćwiczenia bojowe, rzut piłeczka do tarczy, sokole oko, oraz pingpongowy slalom.

Wyniki rywalizacji:

1. MDP OSP INWAŁD

2. MDP OSP WIEPRZ

3. MDP OSP JASZCZUROWA

4. MDP OSP ŁĘKAWICA

5. MDP OSP TARGANICE

6. MDP OSP STRONIE

7. MDP OSP ROCZYNY

8. MDP OSP KOZNIEC CENTRUM

9. MDP OSP IZDEBNIK

10. MDP OSP BRZEŹNICA

11. MDP OSP LEŃCZE

12. MDP OSP STRYSZÓW

  

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane