Amatorska Liga Dziecięca już w listopadzie

28 października 2018 17:19:01

  W dniu 9 listopada w Klubie Szachowym „Wieża” w Wadowicach os. Kopernika 10 o godz. 17:00 odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach Szkół Podstawowych - „Amatorska Liga Dziecięca”.

  

Amatorska Liga Dziecięca już w listopadzie

  Jest to projekt Małopolskiego Związku Szachowego realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Organizatorem turnieju jest klub szachowy TKKF Leskowiec- Wieża Wadowice który zapewnia sprzęt i obsadę sędziowską. Jest to  turniej drużynowy dla dzieci reprezentujące małopolskie jednostki oświatowe. W każdym wyróżnionym regionie odbędzie się Półfinał , natomiast 20 listopada 2018 roku w Krakowie w Muzeum Armii Krajowej odbędzie się Finał Amatorskiej Ligi Dziecięcej.

  W turnieju mogą brać udział chętne szkoły podstawowe z powiatu wadowickiego. Drużyny 4 osobowe. Na szachownicach 1, 2 i 3 grają chłopcy lub dziewczęta, na szachownicy 4 tylko dziewczęta. Każda szkoła może zgłosić dwie drużyny. Uczniowie klas 1-8 nie posiadający III lub wyższej kategorii szachowej oraz rankingu FIDE.

Udział w turnieju jest BEZPŁATNY.

   

  Zgłoszenia do gry za pomocą poczty mailowej (e-mail: madadm@op.pl do dnia 7.11.2018r.- W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, nazwisko i imię zawodników oraz rok urodzenia.- Ilość miejsc ograniczana, decyduje kolejność zgłoszeń.

  Więcej informacji na stronie internetowej turnieju: www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_5927/

   

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej. Na szkoły które wezmą udział w turnieju Czekaja atrakcyjne nagrody(sprzęt szachowy)

Patronat medialny nad impreza objęli: WadowiceOnline.pl  i powiatlive.pl

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane