Taką koszulkę musi mieć każdy kibic

15 listopada 2018 10:33:32

  MKS Kalwarianka wychodzi do kibiców z wyjątkową akcją, w skali małych klubów niespotykaną. Ruszają  właśnie zapisy na koszulkę – meczówkę Kalwarianki. Jakiś czas temu padła propozycja przygotowania takiej koszulki, taki pomysł spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony kibiców.

  

Taką koszulkę musi mieć każdy kibic

 Koszulka jaką przygotowali będzie w żółto–czerwone pasy, znajdzie się na niej herb klubu, a z tyłu napis Kalwarianka z firmy Adidas.

  

  - Od dziecka jestem kibicem Kalwarianki, to mój ukochany klub miałem to szczęście, że pamiętam jego najlepsze lata czyli grę w III lidze … to były czasy, później było raz lepiej raz gorzej, był też taki okres gdy mocnej się zaangażowałem w jego działalność tworząc Klub 100 i pozyskując sponsorów – warto było to też dobre doświadczenie – mówi Tomasz Baluś – pomysłodawca akcji i dodaje Jednak jednej rzeczy mi brakuje … tak jak mam w pokoju koszulki Juventusu, czy Wisły Kraków brakuje mi koszulki ukochanej Kalwarianki. Brakuje mi też książki o Kalwariance, ale na to też przyjdzie czas.

  Koszt koszulki 250 zł – część ze sprzedaży trafi do klubu jako wsparcie będzie to cegiełka na rzecz klubu.

  

  Od dziś ruszają zapisy – prosimy kierować zamówienia na adres – pisząc w tytule: Koszulka a w treści podając – Imię i nazwisko, ilość sztuk, rozmiar.

  Należy też dokonać przelew jako potwierdzenie złożenia zamówienia w kwocie 100 zł na nr konta 65 8119 0001 0000 0114 2000 0010 – z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe klubu MKS Kalwarianka” z podaniem imienia i nazwiska zgodnego z zamówieniem.

  

  Zapisy są przyjmowane do 7 grudnia 2018 r. – następnie zostaną złożone zamówienia, a koszulki będą do odbioru w siedzibie klubu lub też mogą zostać wysłane na wskazany adres.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane